oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

+48 603 11 59 59

biuro@oriswiat.pl

Wellness

Wellness by Oriflame – zupy dietetyczne, koktajle odchudzające, suplementy diety, batony proteinowe i herbaty ziołowe najwyższej jakości.

Seria Wellness by Oriflame została stworzona  w Szwecji. Produkty wchodzące w skład serii zawierają naturalne składniki, nie modyfikowane genetycznie.

Oriflame przykłada szczególną uwagę do tego, aby placówki, w których wytwarzane są produkty Wellness by Oriflame, spełniały najwyższe żywieniowe standardy światowe.

Wszystkie etapy wytwarzania produktów spełniają wymogi GMP (dobrych praktyk produkcyjnych), aby zapewnić bezpieczeństwo i jakość użycia.

Seria Wellness by Oriflame została zarejestrowana już w 39 krajach i ciągle zwiększa swoją dostępność na świecie.

Wellness by Oriflame opracowano we współpracy z wiodącymi naukowcami ze Szwecji oraz ekspertami w dziedzinie odżywiania.

Suplementy dietyzupy dietetyczne, batony proteinowe, herbaty ziołowe oraz koktajle odchudzające Oriflame pomagają zadbać o urodę i kondycję od środka oraz dostarczać organizmowi optymalnego wsparcia do prawidłowego funkcjonowania.

Współczesne, szybkie tempo życia powoduje, że nie mamy czasu na to, by odżywiać się prawidłowo i pamiętać o zbilansowanej diecie. Jemy potrawy wysokokaloryczne, zawierające zbyt duże ilości cukru i tłuszczu, za to bardzo ubogie w składniki odżywcze. To sprawia, że dostarczamy sobie za dużo kalorii, a jednocześnie jesteśmy niedożywieni.

Jemy za mało warzyw i owoców, a także ryb, będących podstawowym pokarmem dostarczającym niezbędne dla organizmu kwasy tłuszczowe Omega-3.

Powszechne stosowanie chemii do uprawy warzyw i owoców, a także w hodowli niektórych gatunków ryb powoduje, że zjadane produkty nie mają odpowiedniej zawartości witamin i minerałów, a często są nośnikami szkodliwych dla organizmu substancji.

Dodatkowo współczesne podejście do przygotowywania potraw, polegające na gotowaniu i smażeniu, niszczy część składników odżywczych zawartych w produktach.

Taki styl życia powoduje:

  • Brak energii, kiepski nastrój
  • Przedwczesne starzenie się
  • Osłabienie układu immunologicznego i wyższą podatność na choroby
  • Problemy ze skórą, włosami i paznokciami
  • Nadwagę.

Właściwe odżywianie się odgrywa bardzo ważną rolę w zachowaniu zdrowia i urody.

To proste, a jednak zmiana nawyków nie zawsze przychodzi nam łatwo.

Na szczęście teraz mamy drogę na skróty, prowadzącą do zdrowego życia. Systematyczne stosowanie suplementów diety i innych produktów Wellness Oriflame uzupełni braki w organizmie witamin i minerałów, wzmocni system odpornościowy organizmu, wzmocni mięśnie i stawy, a także przyczyni się do redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej bez uszczerbku dla kondycji całego organizmu.

CERTYFIKATY


Międzynarodowe certyfikaty potwierdzające, że nasze produkty, producenci i dostawcy nigdy nie idą na kompromis, jeśli w grę wchodzi jakość.

Jeśli dołączysz do Klubu Oriflame jako Konsultantka Oriflame, będziesz mogła zamawiać produkty Wellness po niższych cenach, oraz skorzystać z subskrypcji, upoważniającej do otrzymania w prezencie, co kilka katalogów, każdego z subskrybowanych produktów.

 

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

 

Zobacz aktualny katalog Oriflame Wellness

przejdz do gory Przejdź do góry

TERAZ DARMOWA DOSTAWA I NAGRODY O WARTOŚCI PONAD 320 ZŁ. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ...

¤