oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Herbaty ziołowe

herbaty ziołowe

ODKRYJ POBUDZAJĄCĄ MOC ZIÓŁ I PRZYPRAW!

W nowych katalogach Wellness Oriflame, dla zarejestrowanych konsultantów Oriflame i dla ich klientów, nowe mieszanki ziołowe Botanical Infusion – ziołowe dziedzictwo w nowoczesnej odsłonie.

Nowe, zdrowe i w 100% naturalne herbaty ziołowe Botanical Infusion by Oriflame, z prebiotycznym błonnikiem i antyoksydantami, dostępne są w katalogach Wellness w dwóch wersjach.

  • o działaniu energetyzującym -to pyszny sposób na doskonałe samopoczucie przez cały dzień. Zawiera czarną herbatę, żeńszeń, guaranę, gałkę muszkatołową i goździk.
  • o właściwościach relaksujących, między innymi z czerwonokrzewem i rumiankiem, stosowaną w celu wyciszenia organizmu po trudnych doświadczeniach dnia codziennego, najlepiej do spożywania wieczorem przed zaśnięciem.

Dla klientów i konsultantów Oriflame, którzy preferują zdrowy tryb życia i wykorzystują w odżywianiu naturalne produkty, ważne jest to, że herbaty ziołowe Botanical Infusion by Oriflame nie zawierają sztucznych aromatów, barwników, konserwantów i substancji słodzących.

Korzystając z aktualnej oferty w katalogach Wellness by Oriflame możesz je kupić ze znacznymi zniżkami, rejestrując się na naszej stronie jako bezpośredni klient firmy Oriflame bądź jako konsultant, polecający produkty Oriflame zainteresowanym osobom. Warto pamiętać, że każdy zarejestrowany konsultant Oriflame zarabia na wszystkich sprzedanych produktach wysoką marżę.

ZADBAJ O ZDROWE NAWYKI Z WELLNESS! ZADBAJ O SWÓJ DOMOWY BUDŻET I SWOJE DOCHODY!

Wypełnij formularz rejestracyjny i ciesz się dużymi zniżkami!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W ORIFLAME
przejdz do gory Przejdź do góry

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤