oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

W jaki sposób sprzedawać kosmetyki?

W jaki sposób sprzedawać kosmetyki?

Podstawowym narzędziem konsultanta Oriflame jest katalog Oriflame z aktualną ofertą sprzedażową. Katalogi Oriflame wydawane są co trzy tygodnie. Zadaniem konsultanta, jeżeli chce zarabiać na sprzedaży kosmetyków, jest zapoznanie najszerszej rzeszy ludzi z ofertą z aktualnego katalogu i zebranie zamówień, a następnie dostarczenie zamówionych produktów.

Pomocne w sprzedaży jest wykorzystywanie próbek produktów, a także zapraszanie klientów na pokazy pielęgnacji cery i makijażu, prowadzone przez już przeszkolonego konsultanta. W zdobywaniu wiedzy i jej uzupełnianiu pomagają konsultantom przeprowadzane systematycznie przez trenerów kosmetycznych szkolenia kosmetyczne i sprzedażowe on-line.  Ważnym elementem wspomagającym sprzedaż są kameralne spotkania z klientami, najczęściej w mieszkaniach, kawiarniach,domach kultury,połączone z prezentacją produktów z aktualnego katalogu i omówieniem aktualnej oferty.

Bardzo ważne jest poznawanie jakości i skuteczności działania kosmetyków Oriflame poprzez ich użytkowanie na własne potrzeby i najbliższych osób w rodzinie konsultanta. Mówimy o tym, że członkowie Klubu są zawsze najlepszymi klientami i ambasadorami marki Oriflame.

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy sprzedaż kosmetyków można prowadzić w sklepach i na aukcjach internetowych?

Nie. Sprzedaż kosmetyków Oriflame możliwa jest wyłącznie w systemie sprzedaży bezpośredniej prowadzonej przez niezależnych, zarejestrowanych konsultantów Oriflame. Sprzedaż w inny...

Zamknij