oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Wellness ORIFLAME

Wellness by Oriflame – zupy dietetyczne, koktajle odchudzające, suplementy diety i batony proteinowe najwyższej jakości.

 

Tu zaczyna się Twoje zdrowsze, bardziej szczęśliwe życie!

Wszyscy chcemy być zdrowi i pełni pozytywnej energii. Niestety, nasz styl życia daleki jest od naturalnego, a dieta nie zawsze odpowiada potrzebom naszego organizmu.

Aktywność oraz niskokaloryczna, bogata w substancje odżywcze dieta, może zapobiec chorobom, wydłużyć życie i poprawić jego jakość.

Programy i produkty Wellness by Oriflame opracowane zostały po ponad 15 latach badań i odpowiadają najwyższym, światowym standardom produkcji, a formuły opierają się na naturalnych, nie modyfikowanych genetycznie, składnikach.

Seria produktów Wellness powstała w wyniku badań i prac prowadzonych przez naukowców w Szwecji, z pomocą zespołu znanych w świecie naukowców, lekarzy, dietetyków i doradców medycznych.

Oriflame przykłada szczególną wagę do tego, aby placówki, w których wytwarzane są produkty Wellness by Oriflame, spełniały najwyższe żywieniowe standardy światowe.

Wszystkie etapy wytwarzania produktów spełniają wymogi GMP (dobrych praktyk produkcyjnych), aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i wysoką jakość użycia.

Seria Wellness by Oriflame została zarejestrowana już w 39 krajach i ciągle zwiększa swoją dostępność na świecie.

Suplementy dietyzupy dietetyczne, batony proteinowe, herbaty oraz koktajle odchudzające Oriflame pomagają zadbać o urodę i kondycję od środka oraz dostarczać organizmowi optymalnego wsparcia do prawidłowego funkcjonowania.

 

Współczesne, szybkie tempo życia powoduje, że nie mamy czasu na to, by odżywiać się prawidłowo i pamiętać o zbilansowanej diecie. Jemy potrawy wysokokaloryczne, zawierające zbyt duże ilości cukru i tłuszczu, za to bardzo ubogie w składniki odżywcze. To sprawia, że dostarczamy sobie za dużo kalorii, a jednocześnie jesteśmy niedożywieni.

Jemy za mało warzyw i owoców, a także ryb, będących podstawowym pokarmem dostarczającym niezbędne dla organizmu kwasy tłuszczowe Omega-3.

Powszechne stosowanie chemii do uprawy warzyw i owoców, a także w hodowli niektórych gatunków ryb powoduje, że zjadane produkty nie mają odpowiedniej zawartości witamin i minerałów, a często są nośnikami szkodliwych dla organizmu substancji.

Dodatkowo współczesne podejście do przygotowywania potraw, polegające na gotowaniu i smażeniu, niszczy część składników odżywczych zawartych w produktach.

Taki styl życia powoduje:

  • Brak energii, kiepski nastrój
  • Przedwczesne starzenie się
  • Osłabienie układu immunologicznego i wyższą podatność na choroby
  • Problemy ze skórą, włosami i paznokciami
  • Nadwagę

Właściwe odżywianie się odgrywa bardzo ważną rolę w zachowaniu zdrowia i urody.

To proste, a jednak zmiana nawyków nie zawsze przychodzi nam łatwo.

Systematyczne stosowanie suplementów diety i innych produktów Wellness Oriflame uzupełni w organizmie braki witamin i minerałów, wzmocni system odpornościowy, mięśnie i stawy, a także przyczyni się do redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej bez uszczerbku dla kondycji całego organizmu.

 

 

CERTYFIKATY

Międzynarodowe certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość produktów Oriflame.

 

Jeśli dołączysz do Klubu Oriflame jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame, będziesz mogła zamawiać produkty Wellness w dużo niższych cenach, oraz skorzystać z subskrypcji, upoważniającej do otrzymania w prezencie co czwartego z subskrybowanych produktów.

 

 

                           Zobacz Katalog Wellness by ORIFLAME

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

 

 

Zobacz AKTUALNOŚCI Oriflame Wellness

 

 

 

 

przejdz do gory Przejdź do góry

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤