oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Polityka prywatności Oriflame Świat

 1. Wypełniając formularz rejestracyjny na www.oriswiat.pl jednocześnie akceptujesz Zasady Polityki Prywatności na tej stronie i Regulamin Klubu Oriflame.
 2. Wszystkie dane osobowe (imię, nazwisko, pesel, adres zamieszkania, e-mail, numer telefonu) zbierane za pomocą formularza rejestracyjnego umieszczonego na stronie www.oriswiat.pl służą tylko i wyłącznie do rejestracji Ciebie w firmie Oriflame Poland sp. z o.o. jako konsultantki Oriflame lub konsultanta Oriflame .
 3. Wszystkie podane przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym dane osobowe nie są przechowywane przez prowadzących niniejszą stronę, ani udostępniane osobom trzecim i po dokonaniu rejestracji na niezależnego konsultanta Oriflame będą usuwane i nie wykorzystywane w żaden inny sposób do innych celów.
 4. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu telefonicznie lub e-mailowo w celu potwierdzenia danych osobowych i prawidłowej rejestracji w Oriflame , a także w celu przedstawienia szczegółów współpracy z Oriflame Poland.
 5. Każdy użytkownik ma możliwość zmiany swoich danych, usunięcia lub poprawienia ich poprzez kontakt z nami.
 6. Po zarejestrowaniu jako konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame i otrzymaniu numeru konsultanta, osoba przesyłająca dane będzie podlegała polityce prywatności stosowanej przez Oriflame Poland Sp. z o.o.
 7. Oriflame Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoskiej 22 jest administratorem zbioru danych, w którym znajdują się dane osobowe wszystkich zarejestrowanych członków Klubu Oriflame. Zbiór danych o nazwie „Członkowie Klubu Oriflame” został zarejestrowany w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych pod nr księgi: 007946. Oriflame Poland Sp. z o.o. jako administrator danych przetwarza dane osobowe niezbędne do rozliczeń i współpracy z członkami Klubu, w szczególności: imię, nazwisko, adres zamieszkania, PESEL, nazwa banku i numer rachunku bankowego, nr telefonu, wizerunek, adres poczty elektronicznej.
 8. Właścicielami strony www.oriswiat.pl jest Adam Dornowski – nr członkowski w Klubie 2073151.
 9. Wszelkie pytania i uwagi do administratorów strony www.oriswiat.pl można kierować na adres e-mail biuro@oriswiat.pl.
 10. Za reklamę w wyszukiwarkach „pozycjonowanie Bydgoszcz” jest odpowiedzialna firma DotCore.pl
 11. Zastrzegamy sobie zmianę Polityki Prywatności, jednakże podstawowa zasada pozostaje niezmienna: Nie przechowujemy i nie udostępniamy danych osobowych osobom trzecim.

POWRÓT DO FORMULARZA REJESTRACYJNEGO ORIFLAME

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤