oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Praca w ORIFLAME

Praca w Oriflame umożliwia realizację życiowych celów i pragnień. Tutaj nie musisz inwestować, nie musisz zatrudniać pracowników, nie masz biurokracji i rozliczeń, nie masz żadnego ograniczenia terytorialnego. Tutaj zyskujesz niezależność finansową osiągając wysokie zarobki. Jesteś swoim szefem i nikt nie stawia Ci planów do wykonania. Sam decydujesz, czy i ile czasu chcesz poświęcić na ten biznes. Sam decydujesz, ile będziesz zarabiał, nie musisz czekać na czyjąś subiektywną ocenę Twojej pracy lub na awans. Możesz sam zaplanować własną podwyżkę. Musisz tylko spróbować. Rejestracja nic nie kosztuje, nie musisz wykładać pieniędzy na zakupy towarów, a my pomożemy Ci budować zespół i rozwijać swój biznes.

 

Jeżeli chcesz zarabiać pieniądze w Oriflame musisz być zarejestrowanym członkiem Klubu Oriflame. Rejestracji w Oriflame możesz dokonać teraz. Rejestracja jest bezpłatna.

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W ORIFLAME

 

 

Oriflame oferuje dwie możliwości zarabiania pieniędzy:

 

  • sprzedaż produktów z katalogu Oriflame i uzyskiwanie 25 % marży i/lub
  • zapraszanie innych osób do Klubu Oriflame i tworzenie własnego zespołu konsultantów

 

Aby zarabiać w Oriflame trzeba zostać członkiem Klubu Oriflame, wypełniając druk rejestracyjny. Nie ma żadnych dodatkowych wymagań wobec kandydatów na członków Klubu. Nie trzeba składać CV, legitymować się określonymi kwalifikacjami czy wykształceniem. Nie trzeba mieć żadnego kapitału na rozpoczęcie współpracy. Każda osoba w wieku od 16 lat może zacząć zarabiać z Oriflame od zaraz.

Dzięki współpracy z Oriflame na bieżąco można osiągać zyski z marży na kosmetykach, a raz na trzy tygodnie otrzymywać dodatkowe premie za sprzedaż, generowaną również przez utworzony zespół.

Oferta współpracy skierowana jest do każdego, kto jest zainteresowany uzyskaniem dodatkowych przychodów. Podejmując współpracę z Oriflame, nie trzeba rezygnować z dotychczas wykonywanego zajęcia. Można tę współpracę potraktować jako dodatkowe źródło dochodu.
Współpraca z Oriflame może być także szansą na zbudowanie własnego biznesu, a zarabiane pieniądze mogą  przewyższać przeciętną płacę uzyskiwaną na tzw. etacie. Zarabianie z Oriflame może odbywać się bez zarejestrowania działalności gospodarczej.

 

 

CHCESZ ZACZĄĆ ZARABIAĆ – ZAREJESTRUJ SIĘ
TO NIC NIE KOSZTUJE I ZAJMIE CI KILKA MINUT.

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤