oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Konsultantka ORIFLAME – zarobki

Ile zarabia konsultantka Oriflame?

 

Zarobki konsultantki Oriflame i konsultanta Oriflame są nieograniczone. Zależą jedynie od stopnia zaangażowania i ilości poświęconego czasu.

Konsultanci Oriflame mają możliwość zakupu wysokiej jakości kosmetyków Oriflame w cenach hurtowych, bez 25 % marży detalicznej, co wiąże się z dużymi oszczędnościami przy zakupach na własne potrzeby i z zarobkiem, w przypadku odsprzedaży zamówionych produktów klientom. Ze sprzedaży każdego produktu z katalogu Oriflame, w kieszeni Konsultantki pozostaje 25 % marża, która jest natychmiastowym zyskiem bezpośrednim.

Zakupy robione przez konsultantów premiowane są przez firmę cennymi nagrodami w postaci dodatkowych bonusów pieniężnych i wartościowych kosmetyków.

Żeby zarabiać na sprzedaży kosmetyków nie trzeba otwierać sklepu i ponosić w związku z tym dużych inwestycji i kosztów. Wystarczy zaopatrzyć się w katalogi Oriflame, pokazywać je przy każdej sposobności i zbierać zamówienia od swoich klientów.

Zakupy w Oriflame konsultanci mogą realizować online, korzystając z dostępu do strefy klubowej na oficjalnej stronie Oriflame lub  telefonicznie, kontaktując się z Działem Obsługi Konsultantów.

Rozbudowany system dostarczania zamówionych towarów umożliwia konsultantom wybór wygodnej dla nich opcji dostawy.

 

 

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

 

 

Niezależnie od dochodów, jakie konsultanci mogą uzyskiwać ze sprzedaży kosmetyków Oriflame, wyjątkowy plan marketingowy Oriflame stwarza również możliwość dodatkowego zarobku w postaci regularnych, co trzytygodniowych premii pieniężnych za budowanie własnych zespołów Konsultantów.

Zyski konsultantów wynikają ze sprzedaży wypracowanej przez zespół w każdym katalogu. Rozwijając zespół konsultantów zarabiasz coraz więcej i awansujesz na drodze do sukcesu w Oriflame, uzyskując tytuły menedżerskie i dyrektorskie. Wiąże się to także ze specjalnymi, dodatkowymi nagrodami pieniężnymi, wyrażonymi w dolarach amerykańskich.

Plan marketingowy Oriflame oparty jest na wielopoziomowym marketingu sieciowym (MLM), zgodnym z prawem systemem dystrybucji, rozpowszechnionym na całym świecie. System ten nie ma nic wspólnego z piramidą finansową. Wypracowane, w ramach Planu Marketingowego dodatkowe bonusy i premie pieniężne, przekazywane są konsultantom bezpośrednio przez Oriflame.  Konsultanci nie wypłacają innym konsultantom żadnych pieniędzy.

Plan marketingowy Oriflame daje każdemu zarejestrowanemu w Oriflame konsultantowi takie same możliwości zarabiania pieniędzy.

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W ORIFLAME

 

 

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms na numer 603 11 59 59 lub wyślij wiadomość e-mail.
Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

 

Imię

Telefon

Adres email

Temat

Treść wiadomości

Przepisz kod z obrazka
captcha

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤