oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

O nas – ORIFLAME Świat

Oriflame Świat - Katalog Oriflame online

Oriflame świat to strona założona i prowadzona przez Elżbietę i Dawida Dornowskich.

 Elżbieta Dornowska.

Konsultantką Oriflame zostałam we wrześniu 1992 roku i jest to moje jedyne zajęcie zawodowe. Mój zespół w Oriflame liczy około 6,5 tysiąca konsultantów, a kwota rocznych zakupów mojej grupy osiąga blisko 10 milionów złotych.Wśród członków Zespołu jest kilkunastu Dyrektorów Klubu Oriflame tworzących własne struktury sprzedaży.Głównym celem mojej pracy w Oriflame jest wyszukiwanie liderów i wspieranie ich na drodze do kariery w Oriflame, co przyczynia się do osiągania przez nich coraz większych dochodów.
Wieloletnie doświadczenie we współpracy z Oriflame i w organizacji sieci dystrybucji chętnie przekazuję wszystkim członkom Klubu Oriflame.
Poziom jaki osiągnęłam w planie marketingowym, Starszy Dyrektor Diamentowy, oraz wyodrębnienie się w mojej strukturze kilkunastu grup liderskich upewnia mnie, że stosowane przeze mnie metody dają pożądane rezultaty.

Nie zapominam również o nowych konsultantach Oriflame nastawionych wyłącznie na zakup produktów dla siebie i najbliższej rodziny. W takich przypadkach staram się pomagać w realizacji zamówień, doradzać jakie kosmetyki , suplementy diety czy inne produkty stosować, informować o ciekawych promocjach i szkoleniach kosmetycznych.

We współpracy z Oriflame najbardziej cenię sobie niezależność i możliwość wykonywania pracy w czasie i tempie określanym przeze mnie.

 Dawid Dornowski.

W Oriflame osiągnąłem tytuł Dyrektora Klubu. Przyznaję, że w zdobyciu tytułu pomogła mi moja mama, Elżbieta Dornowska, która zawsze udzielała mi cennych rad i wskazówek jak budować swój zespół.

Polecam tę formę pracy wszystkim młodym ludziom bez względu na obecny status zawodowy, ponieważ generowany w ten sposób dochód może stanowić bardzo dobre podstawowe lub dodatkowe źródło utrzymania.

CHCESZ BYĆ W NASZYM ZESPOLE ORIFLAME

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

 

Masz pytania zadzwoń lub wyślij sms na numer 603 11 59 59 lub wyślij wiadomość e-mail.
Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

Imię

Telefon

Adres email

Temat

Treść wiadomości

Przepisz kod z obrazka
captcha

TERAZ CENNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI PONAD 300 ZŁ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤