oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

O nas – ORIFLAME Świat

Oriflame Świat - Katalog Oriflame online

Oriflame świat to strona założona i prowadzona przez Elżbietę i Adama Dornowskich.

 Elżbieta Dornowska.

Konsultantką Oriflame zostałam we wrześniu 1992 roku i jest to moje jedyne zajęcie zawodowe. Mój zespół w Oriflame liczy około 6,5 tysiąca konsultantów, a kwota rocznych zakupów mojej grupy osiąga blisko 10 milionów złotych.Wśród członków Zespołu jest kilkunastu Dyrektorów Klubu Oriflame tworzących własne struktury sprzedaży. Głównym celem mojej pracy w Oriflame jest wyszukiwanie liderów i wspieranie ich na drodze do kariery w Oriflame, co przyczynia się do osiągania przez nich coraz większych dochodów.
Wieloletnie doświadczenie we współpracy z Oriflame i w organizacji sieci dystrybucji chętnie przekazuję wszystkim członkom Klubu Oriflame.
Poziom jaki osiągnęłam w planie marketingowym, Dyrektor Diamentowy, oraz wyodrębnienie się w mojej strukturze kilkunastu grup liderskich upewnia mnie, że stosowane przeze mnie metody dają pożądane rezultaty.

Nie zapominam również o nowych konsultantach Oriflame nastawionych wyłącznie na zakup produktów dla siebie i najbliższej rodziny. W takich przypadkach staram się pomagać w realizacji zamówień, doradzać jakie kosmetyki, suplementy diety czy inne produkty stosować, informować o ciekawych promocjach i szkoleniach kosmetycznych.

We współpracy z Oriflame najbardziej cenię sobie niezależność i możliwość wykonywania pracy w czasie i tempie określanym przeze mnie.

 

Dawid Dornowski.

W Oriflame osiągnąłem tytuł Dyrektora Klubu. Polecam tę formę pracy wszystkim młodym ludziom bez względu na obecny status zawodowy, ponieważ generowany w ten sposób dochód może stanowić bardzo dobre podstawowe lub dodatkowe źródło utrzymania.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

 

Masz pytania zadzwoń lub wyślij sms na numer 603 11 59 59 lub wyślij wiadomość e-mail.
Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

Imię

Telefon

Adres email

Temat

Treść wiadomości

Przepisz kod z obrazka
captcha

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤