oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Koktajle odchudzające

Koktajle odchudzające
Oprócz suplementów diety , w ofercie Oriflame , znajdziemy odżywcze koktajle Natural Balance w trzech smakach.
Opatentowana formuła dostępna jest wyłącznie w serii koktajli Wellness .

Szwedzki profesor medycyny Stig Steen, we współpracy z grupą lekarzy i naukowców z Towarzystwa Nauk Przyrodniczych Igelosa w Szwecji, opracował formułę koktajlu odżywczego z myślą o pacjentach zakwalifikowanych do przeszczepu płuc lub serca oraz osobach powracających do zdrowia po operacji.
Unikatowa receptura reguluje i utrzymuje w normie czynności fizjologiczne, dlatego jest odpowiednia również dla zdrowych osób.

W celu stworzenia jak najzdrowszych napojów, koktajle w trzech dostępnych smakach (truskawkowy, waniliowy, czekoladowy) powstały wyłącznie na bazie naturalnych składników , nie modyfikowanych genetycznie . Węglowodany, tłuszcze i białka zawarte w tych odchudzających koktajlach pochodzą z zielonego groszku, jabłek, jaj, owoców dzikiej róży i buraków cukrowych.

Jeden koktajl to 7,5 g białka czyli ok. 15% dziennego zapotrzebowania na ten składnik diety i jedyne 3% dziennej porcji kalorii. Kwasy tłuszczowe zostały dobrane w optymalnych proporcjach i zawierają dużą dawkę kwasów Omega 3 uzyskanych z jaj. Zaś węglowodany mają niski indeks glikemiczny i są bogate w błonnik .

Koktajle odchudzające Oriflame mogą spożywać wszyscy, a dla ludzi z nadwagą są wspaniałym uzupełnieniem diety w okresie pozbywania się zbędnych kilogramów.

Dla Konsultantek Oriflame i Konsultantów Oriflame wszystkie produkty Wellness by Oriflame w tym zdrowe koktajle Natural Balance są do nabycia w cenach z dużym rabatem. Istnieje również możliwość uzyskania dodatkowej zniżki zakładając subskrypcję na poszczególne produkty, która upoważnia do otrzymania jednego zamówionego koktajlu w prezencie.

Zacznij żyć zdrowo z produktami Wellness by Oriflame. Zostań członkiem Klubu Oriflame.

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms na numer 603 11 59 59 lub wyślij wiadomość e-mail.
Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

Imię

Telefon

Adres email

Temat

Treść wiadomości

Przepisz kod z obrazka
captcha

przejdz do gory Przejdź do góry

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤