oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Zupy dietetyczne

Zupy dietetyczne

Wykorzystując dotychczasowe doświadczenie w opracowywaniu naturalnych, zdrowych produktów wzmacniających organizm i poprawiających samopoczucie, Oriflame we współpracy ze szwedzkim Towarzystwem Nauk Przyrodniczych Igelosa stworzyło wysokobiałkowe i niskotłuszczowe, w 100% naturalne posiłki. Są to odchudzające i zdrowe zupy dietetyczne : pomidorowa i szparagowa. Smak odchudzającej zupy pomidorowej uszlachetnia dodana bazylia, a kremowa, odchudzająca zupa szparagowa zawiera chrupiące kawałki warzyw.

Jedząc dietetyczne zupy Oriflame dostarczamy organizmowi optymalne pożywienie: bogate w białko i błonnik, zapewniające uczucie sytości, lepszą energię i koncentrację.

Zupy na odchudzanie Oriflame sporządzane są w 100 % z naturalnych składników, będących kompozycją białka z trzech wegetariańskich źródeł z dodatkiem zdrowego oleju rzepakowego.

Te zdrowe zupy nie zawierają glutenu, laktozy, sztucznych barwników ani konserwantów. Mają niską zawrtość tłuszczów i węglowodanów.

Dietetyczne zupy Oriflame stanowią wspaniałą przekąskę lub część większego posiłku dla całej rodziny – na każda porę dnia.

Dodatkowym walorem zup jest szybkość ich przyrządzania, co jest ważne w krótkich przerwach w pracy. Wystarczy dolać wrzątku, wymieszać i gotowe.

Dla członków Klubu Oriflame wszystkie zupy dietetyczne i inne produkty Wellness by Oriflame są do nabycia w cenach z rabatem. Istnieje również możliwość uzyskania dodatkowej zniżki zakładając subskrypcję na poszczególne produkty, która upoważnia do otrzymania jednego zamówionego produktu w prezencie.

Zacznij żyć zdrowo z dietetycznymi zupami Natural Balance. Wypełnij formularz rejestracyjny i zostań członkiem Klubu Oriflame.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ
 

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms na numer 603 11 59 59 lub wyślij wiadomość e-mail.
Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

Imię

Telefon

Adres email

Temat

Treść wiadomości

Przepisz kod z obrazka
captcha


przejdz do gory Przejdź do góry

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤