oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

+48 603 11 59 59

biuro@oriswiat.pl

 

Katalog ORIFLAME

Witaj na naszej stronie Oriflame. Jeżeli poszukujesz źródła kosmetycznych inspiracji, jesteś w dobrym miejscu, ponieważ w nowym katalogu Oriflame znajdziesz specjalnie wyselekcjonowaną kolekcję kultowych produktów Oriflame w najlepszych cenach tego roku!

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

Czy wiesz, że w Oriflame używa się wyłącznie naturalnych drobinek złuszczających, takich jak mak, łupiny migdałów, pestki oliwek i sól, że 97% papieru używanego do produkcji katalogów pochodzi z certyfikowanych źródeł lub recyklingu, że nie używane są materiały pozyskiwane z chronionej lub zagrożonej flory i fauny.

 

W tym katalogu szczególnie podkreślone są wartości Oriflame i filozofia firmy, w myśl których składniki są najwyżej jakości, a stosowanie ich odbywa się z dbałością o urodę i z poszanowaniem natury.

 

Produkty Oriflame są wspierane na etapie rozwoju przez uznanych lekarzy, ekspertów kosmetologów i perfumiarzy, a nowe technologie wdrażane są we własnym Centrum Badawczym w Dublinie i Instytucie Badań Skóry w Sztokholmie.

 

W tym katalogu szczególnie podkreślone jest zaangażowanie Oriflame w godne zaufania produkty – w odpowiedzialnie pozyskiwane składniki i bezpieczne formuły, a normy te są oznaczone odpowiednimi ikonkami, które zaobserwujesz na stronach katalogu.

 

Beauty by Sweden, to piękno w szwedzkim stylu.

 

Niech to będzie także Twój sposób na piękno i świetne samopoczucie!

 

Uprzejmie informujemy o możliwości nabywania produktów z katalogu Oriflame z 20% rabatem na wszystkie kosmetyki, suplementy diety, zupy i koktajle oraz akcesoria, po rejestracji w Klubie Oriflme.

Możesz to zrobić na tej stronie, wypełniając w 2 minuty formularz zgłoszeniowy jako klient VIP lub konsultant Oriflame.

Po wysłaniu zgłoszenia, otrzymasz numer klubowicza, umożliwiający logowanie na swoim indywidualnym profilu na stronie internetowej Oriflame i wygodne składanie zamówień na wysokiej jakości produkty toaletowe, pielęgnacyjne i do makijażu oraz naturalne produkty Wellness i modne akcesoria.

 

Możesz również zawsze korzystać z dodatkowych ofert specjalnych tylko dla Klubowiczów, a jako nowy członek społeczności Oriflame, wziąć udział w Programie Witamy w Świecie Piękna Oriflame, którego wartościowe nagrody możesz sprawdzić TUTAJ

 

Zachęcamy do skorzystania z wygodnych zakupów online w naszym firmowym sklepie Oriflame, a tych z Państwa, którzy chcieliby zaoszczędzić 25% na zakupach i korzystać z dodatkowych promocji oraz ofert tylko dla Klubowiczów, prosimy kliknąć TUTAJ

 

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

 

 

 

Najnowsze katalogi Oriflame to ekskluzywne magazyny-poradniki. Wydawane na wysokiej jakości papierze, zawierają kolorowe zdjęcia wszystkich produktów, prezentowane i firmowane przez modelki oraz gwiazdy kina i sportu. Należą do nich m.in. Izabella Scorupco, Malin Akerman, Monica Bellucci, Demi More, Agnieszka Radwańska, Caroline Wozniacki, Anna Mucha, Anna Dereszowska.

 

W każdym katalogu Oriflame można znaleźć porady kosmetyczne udzielane przez zespół profesjonalistów w dziedzinie kosmetologii i wizażu wraz z informacjami na temat najnowszych trendów w modzie i kosmetyce.

 

W roku, co trzy tygodnie ukazuje się 17 katalogów Oriflame. Każdy przedstawia ok. 1000 produktów, od kosmetyków Oriflame do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała i makijażu, przez suplementy diety i zupy dietetyczne i koktajle energetyczne, po luksusowe zapachy i modne akcesoria. W każdym katalogu można znaleźć około 20 nowych produktów oraz porady ekspertów dotyczące mody i urody. Niektóre strony katalogu zawierają próbki zapachów, umożliwiające przetestowanie perfum Oriflame.
Wszyscy Członkowie Klubu Oriflame otrzymują od firmy katalogi przed okresem ich obowiązywania, co umożliwia spokojne przygotowanie się do zakupów i zebranie zamówień od znajomych i bliskich.

W katalogach podawane są ceny poszczególnych produktów w wartościach detalicznych. Rejestrując się w Oriflame uzyskujesz przywilej dokonywania zakupów produktów z aktualnego katalogu w cenach hurtowych, obniżonych w stosunku do cen katalogowych o 25 % marżę.

 

JEŻELI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK KUPOWAĆ TANIEJ KOSMETYKI ORIFLAME BEZ 25 % MARŻY – ZAJRZYJ TUTAJ
JEŻELI CHCESZ OSZCZĘDZAĆ I ZARABIAĆ W ORIFLAME, KORZYSTAJĄC Z WIELU INNYCH PRZYWILEJÓW I MOŻLIWOŚCIZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

Każdy konsultant Oriflame ma zapewnioną dostawę zamówionych produktów do wybranych paczkomatów i kiosków Ruchu położonych na terenie całego kraju. Może również skorzystać z dostawy bezpośrednio na wskazany adres. Dodatkowo konsultant Oriflame może skorzystać z prawa zapłaty za zamówiony towar z odroczonym terminem płatności.
Oriflame stosuje również gwarancję 100 % satysfakcji, umożliwiającą zwrot zakupionego produktu, nawet jeżeli jest zużyty do 30 %.

 

Skorzystaj z możliwości zakupu produktów z aktualnego katalogu Oriflame w obniżonych cenach oraz z innych przywilejów dla klientów VIP lub konsultantów Oriflame zostając członkiem Klubu Oriflame.

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

Zobacz:

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms na numer 603 11 59 59 lub wyślij wiadomość e-mail.
Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

 

TERAZ DARMOWA DOSTAWA I NAGRODY O WARTOŚCI PONAD 500 ZŁ. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ...

¤