oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

 

Katalog ORIFLAME

Witaj na naszej stronie. Jeżeli poszukujesz źródła kosmetycznych inspiracji, jesteś w dobrym miejscu, ponieważ w nowym katalogu ORIFLAME znajdziesz specjalnie wyselekcjonowaną kolekcję kultowych produktów ORIFLAME w najlepszych cenach tego roku!

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

Co czeka na Ciebie w najnowszym katalogu Oriflame nr 8 – Ikony i nowości w oszałamiających cenach!

W tym katalogu znajdziesz nowe kolekcje kosmetyków do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała z naturalnymi, etycznie pozyskiwanymi składnikami i ekstraktami. Efektywne formuły i wszystkie składniki działają w synergii zapewniając doskonałą skuteczność i bezpieczeństwo produktów, tworzonych w pełnym szacunku dla Ciebie i naszej planety.

Z przyjemnością przypominamy, że Oriflame Poland otrzymało tytuł Superbrands 2023, przyznawaną najlepszym firmom reprezentującym silne wartości sprawiedliwego handlu, zrównoważonego rozwoju i rzetelnej komunikacji.

Teraz przedstawiamy między innymi Love Nature Up-Loved, nową kolekcję kosmetyków do pielęgnacji skóry i włosów, z soczystymi składnikami pochodzącymi z upcyklingu, co jest jednym z przykładów na odpowiedzialne podejście Oriflame do piękna.

Odkryj pozostałe produkty inspirowane naturą, skorzystaj z niesamowitych ofert, ciesz się świetnym wyglądem i dobrym samopoczuciem każdego dnia.

 

Dołącz do Klubu Oriflame uzyskując dostęp do bezpłatnego konta na tańsze, komfortowe zakupy bez zobowiązań. Setki produktów, wszystko czego potrzebujesz w dziedzinie urody i dobrego samopoczucia jest na wyciągnięcie ręki. Jako Klubowicz Oriflame korzystasz z wyjątkowych rabatów, przywilejów oraz ofert specjalnych, których w katalogu nie znajdziesz. Szczegóły dotyczące Strefy Korzyści dla Klubowicza znajdziesz TUTAJ.

 

Dziękujemy za wybranie Oriflame i życzymy zadowolenia z dokonanych zakupów!

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

Oriflame

Konsultantka Oriflame

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

Najnowsze katalogi Oriflame to ekskluzywne magazyny-poradniki. Wydawane na wysokiej jakości papierze, zawierają kolorowe zdjęcia wszystkich produktów, prezentowane i firmowane przez modelki oraz gwiazdy kina i sportu. Należą do nich m.in. Izabella Scorupco, Malin Akerman, Monica Bellucci, Demi More, Agnieszka Radwańska, Caroline Wozniacki, Anna Mucha, Anna Dereszowska.

 

W każdym katalogu Oriflame można znaleźć porady kosmetyczne udzielane przez zespół profesjonalistów w dziedzinie kosmetologii i wizażu wraz z informacjami na temat najnowszych trendów w modzie i kosmetyce.

 

W roku, co trzy tygodnie ukazuje się 17 katalogów Oriflame. Każdy przedstawia ok. 1000 produktów, od kosmetyków Oriflame do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała i makijażu, przez suplementy diety i zupy dietetyczne i koktajle energetyczne, po luksusowe zapachy i modne akcesoria. W każdym katalogu można znaleźć wiele nowych produktów oraz porady ekspertów dotyczące mody i urody. Niektóre strony katalogu zawierają próbki zapachów, umożliwiające przetestowanie perfum Oriflame. Wszyscy Członkowie Klubu Oriflame otrzymują od firmy katalogi przed okresem ich obowiązywania, co umożliwia spokojne przygotowanie się do zakupów i zebranie zamówień od znajomych i bliskich.

W katalogach podawane są ceny poszczególnych produktów w wartościach detalicznych. Rejestrując się w Klubie Oriflame uzyskujesz przywilej kupowania produktów z gwarantowanym rabatem w ramach dostępnej Strefy Korzyści Oriflame.

 

JEŻELI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK KUPOWAĆ TANIEJ KOSMETYKI ORIFLAME – ZAJRZYJ TUTAJ

JEŻELI CHCESZ OSZCZĘDZAĆ I ZARABIAĆ W ORIFLAME, KORZYSTAJĄC ZE STAŁEGO RABATU PREMIUM ORAZ WIELU INNYCH PRZYWILEJÓW I MOŻLIWOŚCI – ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

 

Każdy konsultant Oriflame ma zapewnioną dostawę zamówionych produktów na adresy domowe i do wybranych innych punktów odbioru położonych na terenie całego kraju. Dodatkowo konsultant Oriflame może skorzystać z prawa zapłaty za zamówiony towar z odroczonym terminem płatności. Oriflame stosuje również gwarancję 100 % satysfakcji, umożliwiającą zwrot zakupionego produktu, nawet jeżeli jest zużyty do 30 %.

 

Skorzystaj z możliwości zakupu produktów z aktualnego katalogu Oriflame w obniżonych cenach oraz z innych przywilejów dla Klientów  lub Konsultantów Oriflame zostając członkiem Klubu Oriflame.

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME   Zobacz:

 

 

 

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms na numer 603 11 59 59 lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤