oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

 

Katalog ORIFLAME

Witaj na naszej stronie. Jeżeli poszukujesz źródła kosmetycznych inspiracji, jesteś w dobrym miejscu, ponieważ w nowym katalogu ORIFLAME znajdziesz specjalnie wyselekcjonowaną kolekcję kultowych produktów ORIFLAME w najlepszych cenach tego roku!

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

Miłosne gry i piękno w szwedzkim stylu – katalog Oriflame 2 2023

 

Idealnie dobrane kosmetyczne pary – duety przygotowane z czułością dla Twoich dłoni, oczu, skóry, włosów, dla Twojej urody,  kobiecej witalności i pasji pięknego życia.

Okaż sobie odrobinę miłości i wybieraj spośród kosmetyków, których formuły rozpieszczą Twoje ciało i zmysły.

 

Czy wiesz, że…

Wszystkie składniki kosmetyczne Oriflame, pozyskiwane w sposób odpowiedzialny i etyczny, przechodzą rygorystyczny proces kontroli, gwarantujący ich wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Wszystkie produkty zawierają wyłącznie w 100% naturalne substancje złuszczające ( bez plastikowych mikrokulek ) takie jak łupiny migdałów, pestki owoców i oliwek.

Oriflame bierze udział w projektach ochrony i ponownego zalesiania lasów na całym świecie, od Indii i Indonezji po Chiny i Meksyk, sadząc i chroniąc każdego roku 7 milionów drzew.

Firma wytrwale pracuje, by zwiększyć zawartość surowców wtórnych we wszystkich swoich opakowaniach, w tym szklanych i plastikowych. Opakowania zapachów SE – Swedish Experience są wyprodukowane w 40% ze szkła pochodzącego z recyklingu, a butelki Beautanicals – w 100% z plastiku z recyklingu.

99% opakowań kartonowych i papier do druku katalogów pochodzi ze źródeł certyfikowanych lub z recyklingu i rozpakowując swoje kosmetyki, możesz mieć świadomość, że ich opakowania są produkowane z kartonu ze źródeł mających certyfikat FSC.

Zaoszczędzono ponad 61,000 tCO2e – odpowiednik CO₂ w przypadku ładowania 7,4 miliarda smartfonów. Minimalizacja emisji CO₂ jest dla firmy stałym priorytetem, a w ostatnich 10 latach zmniejszono emisję Co2 o 76%.

Oriflame korzysta w 100% z odnawialnej energii elektrycznej, ograniczając emisję CO₂ poprzez używanie zielonej energii we wszystkich swoich działaniach i fabrykach.

Własne zakłady produkcyjne Oriflame są neutralne dla klimatu, podobnie jak wszystkie wydarzenia i konferencje Oriflame.

 

Dziękujemy, że wybrałeś Oriflame i życzymy miłych zakupów!

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

Najnowsze katalogi Oriflame to ekskluzywne magazyny-poradniki. Wydawane na wysokiej jakości papierze, zawierają kolorowe zdjęcia wszystkich produktów, prezentowane i firmowane przez modelki oraz gwiazdy kina i sportu. Należą do nich m.in. Izabella Scorupco, Malin Akerman, Monica Bellucci, Demi More, Agnieszka Radwańska, Caroline Wozniacki, Anna Mucha, Anna Dereszowska.

 

W każdym katalogu Oriflame można znaleźć porady kosmetyczne udzielane przez zespół profesjonalistów w dziedzinie kosmetologii i wizażu wraz z informacjami na temat najnowszych trendów w modzie i kosmetyce.

 

W roku, co trzy tygodnie ukazuje się 17 katalogów Oriflame. Każdy przedstawia ok. 1000 produktów, od kosmetyków Oriflame do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała i makijażu, przez suplementy diety i zupy dietetyczne i koktajle energetyczne, po luksusowe zapachy i modne akcesoria. W każdym katalogu można znaleźć około 20 nowych produktów oraz porady ekspertów dotyczące mody i urody. Niektóre strony katalogu zawierają próbki zapachów, umożliwiające przetestowanie perfum Oriflame. Wszyscy Członkowie Klubu Oriflame otrzymują od firmy katalogi przed okresem ich obowiązywania, co umożliwia spokojne przygotowanie się do zakupów i zebranie zamówień od znajomych i bliskich.

W katalogach podawane są ceny poszczególnych produktów w wartościach detalicznych. Rejestrując się w Oriflame uzyskujesz przywilej dokonywania zakupów produktów z aktualnego katalogu w cenach hurtowych, obniżonych w stosunku do cen katalogowych o 25 % marżę.

 

JEŻELI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK KUPOWAĆ TANIEJ KOSMETYKI ORIFLAME BEZ 25 % MARŻY – ZAJRZYJ TUTAJ JEŻELI CHCESZ OSZCZĘDZAĆ I ZARABIAĆ W ORIFLAME, KORZYSTAJĄC Z WIELU INNYCH PRZYWILEJÓW I MOŻLIWOŚCI – ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

Każdy konsultant Oriflame ma zapewnioną dostawę zamówionych produktów do wybranych paczkomatów i kiosków Ruchu położonych na terenie całego kraju. Może również skorzystać z dostawy bezpośrednio na wskazany adres. Dodatkowo konsultant Oriflame może skorzystać z prawa zapłaty za zamówiony towar z odroczonym terminem płatności. Oriflame stosuje również gwarancję 100 % satysfakcji, umożliwiającą zwrot zakupionego produktu, nawet jeżeli jest zużyty do 30 %.

 

Skorzystaj z możliwości zakupu produktów z aktualnego katalogu Oriflame w obniżonych cenach oraz z innych przywilejów dla klientów VIP lub konsultantów Oriflame zostając członkiem Klubu Oriflame.

  DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME   Zobacz:

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms na numer 603 11 59 59 lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

c

TERAZ CENNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI PONAD 300 ZŁ. DOŁĄCZ TUTAJ

¤