oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Perfumy Oriflame

W Oriflame doskonałość jest najlepiej definiowana przez wyjątkowe perfumy Oriflame (perfumowane wody toaletowe).

Oriflame współpracuje z najlepszymi francuskimi perfumiarzami, którzy potrafią w magiczny sposób połączyć wiele nut w jedną, niepowtarzalną kompozycję. Do stworzenia swoich zapachów Oriflame zawsze używa jedynie najszlachetniejszych składników.

Oriflame-enigmaInspiracją dla kreatorów zapachów Oriflame jest współczesna kobieta i nowoczesny mężczyzna. To z myślą o nich powstają najpiękniejsze kompozycje wód toaletowych i perfum Oriflame . Perfumowane wody toaletowe Oriflame dodają każdej kobiecie pewności i wiary w siebie i sprawiają, że codziennie rozkwitają one niczym najcudowniejszy kwiat.

Bernard Ellena, jeden z najznamienitszych kreatorów perfum, tworząc wodę Enigma , myślał o eliksirze, który wyzwoli w każdej kobiecie wewnętrzną kusicielkę. Kobieta pachnąca Enigmą jest pełna charyzmy, pewności siebie, jest jednocześnie zmysłowo tajemnicza i niezwykle powabna…
Woda toaletowa Tycoon została stworzona z myślą o mężczyznach sukcesu, którzy lubią się wyróżniać i zwracać na siebie uwagę. Tycoon to nowoczesny, uwodzicielski zapach, który łączy w sobie energię, świeżość i męską elegancję w najczystszej postaci.

Tworzenie zapachów w Oriflame to skomplikowany proces, dlatego przy tworzeniu zapachów Oriflame udział biorą nie tylko profesjonaliści, ale także artyści.
Woda perfumowana sygnowana przez Demi Moore urzeka zmysłowością tahitańskiego ylang-ylang, elegancją jaśminu wielkolistnego i kremową wonią drzewa sandałowego. Ucieleśnienie hollywoodzkiej magii w najczystszej postaci!

Flakony zapachów Oriflame zachwycają oryginalnością. To bez wątpienia zasługa najlepszych francuskich projektantów, którzy dbają o ich niepowtarzalny kształt i walory estetyczne.
Fabrice Legros inspiracji do stworzenia flakonu Enigmy szukał nawet w hiszpańskim Muzeum Guggenheima!
Flakon wody toaletowej Tycoon jest minimalistyczny, inspirowany lotnictwem. Prosta, szklana butelka z masywną nakrętką podkreśla luksusowość i wyjątkowość zapachu.

Wszystkie wody perfumowane Oriflame , konsultant Oriflame może kupić po niższej cenie, bez 25 % marży detalicznej.

 

 

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

 

 

Zanim wszystkie perfumy Oriflame zadebiutują w Katalogu Oriflame , firma poświęca prawie dwa lata na szczegółowe dopracowanie jego receptury i ostatecznej formy. Najpierw rodzi się koncept, a następnie powstaje tzw. moodboard, czyli kolaż ze wszystkiego, co zachwyca i inspiruje twórców. W tworzeniu zapachów specjaliści Oriflame chętnie podążają za obowiązującymi trendami, aby stworzony zapach klienci pokochali od pierwszej chwili. Po opracowaniu idealnego konceptu tworzy się równie doskonałą recepturę.

Etapy tworzenia zapachu:

• Przedstawienie zespołowi pomysłu na zapach

• Dopasowywanie składników zapachu odpowiadające pomysłowi

• Ocenianie i testowanie

• Ocena Konsumentów oraz wprowadzanie kolejnych poprawek

• Tworzenie serii produktów opartej na zapachu

• Prezentacja produktu

• Wprowadzenie produktu na rynek

 

 

Skorzystaj z bogatej oferty wód toaletowych i perfum Oriflame – kupuj taniej, oszczędzaj i zarabiaj WSTĄP DO KLUBU ORIFLAME

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤