oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Polityka prywatności Oriflame Świat

 1. Wypełniając formularz rejestracyjny na www.oriswiat.pl jednocześnie akceptujesz Zasady Polityki Prywatności na tej stronie i Regulamin Klubu Oriflame.
 2. Wszystkie dane osobowe (imię, nazwisko, pesel, adres zamieszkania, e-mail, numer telefonu) zbierane za pomocą formularza rejestracyjnego umieszczonego na stronie www.oriswiat.pl służą tylko i wyłącznie do rejestracji Ciebie w firmie Oriflame Poland sp. z o.o. jako konsultantki Oriflame lub konsultanta Oriflame .
 3. Wszystkie podane przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym dane osobowe nie są przechowywane przez prowadzących niniejszą stronę, ani udostępniane osobom trzecim i po dokonaniu rejestracji na niezależnego konsultanta Oriflame będą usuwane i nie wykorzystywane w żaden inny sposób do innych celów.
 4. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu telefonicznie lub e-mailowo w celu potwierdzenia danych osobowych i prawidłowej rejestracji w Oriflame , a także w celu przedstawienia szczegółów współpracy z Oriflame Poland.
 5. Każdy użytkownik ma możliwość zmiany swoich danych, usunięcia lub poprawienia ich poprzez kontakt z nami.
 6. Po zarejestrowaniu jako konsultantka Oriflame lub konsultant Oriflame i otrzymaniu numeru konsultanta, osoba przesyłająca dane będzie podlegała polityce prywatności stosowanej przez Oriflame Poland Sp. z o.o.
 7. Oriflame Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoskiej 22 jest administratorem zbioru danych, w którym znajdują się dane osobowe wszystkich zarejestrowanych członków Klubu Oriflame. Zbiór danych o nazwie „Członkowie Klubu Oriflame” został zarejestrowany w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych pod nr księgi: 007946. Oriflame Poland Sp. z o.o. jako administrator danych przetwarza dane osobowe niezbędne do rozliczeń i współpracy z członkami Klubu, w szczególności: imię, nazwisko, adres zamieszkania, PESEL, nazwa banku i numer rachunku bankowego, nr telefonu, wizerunek, adres poczty elektronicznej.
 8. Właścicielami strony www.oriswiat.pl jest Adam Dornowski – nr członkowski w Klubie 2073151.
 9. Wszelkie pytania i uwagi do administratorów strony www.oriswiat.pl można kierować na adres e-mail biuro@oriswiat.pl.
 10. Za reklamę w wyszukiwarkach „pozycjonowanie Bydgoszcz” jest odpowiedzialna firma DotCore.pl
 11. Zastrzegamy sobie zmianę Polityki Prywatności, jednakże podstawowa zasada pozostaje niezmienna: Nie przechowujemy i nie udostępniamy danych osobowych osobom trzecim.

POWRÓT DO FORMULARZA REJESTRACYJNEGO ORIFLAME

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤