oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Aktualności ORIFLAME Rejestracja w ORIFLAME

Aktualności ORIFLAME Rejestracja w ORIFLAME

 

Dla tych, którzy niosą pomoc!

 

Kompletujesz paczki dla uchodźców? My również jesteśmy tu, żeby Cię wesprzeć!

Oprócz wstrzymania produkcji kosmetyków w Rosji i wprowadzenia bardzo wielu inicjatyw na rzecz wspierania uchodźców z Ukrainy, Oriflame obniżyło ceny 7 produktów toaletowych, które zainteresowani Klubowicze mogą teraz zamawiać.

Dodatkowo obniżono ceny 5 innych produktów do codziennej higieny, dostępne w zestawie za jedyne 39,99 zł. Zestaw można odebrać przy zakupach z katalogu za minimum 50 punktów. Ważny jest też w tej sytuacji brak kosztów dostawy.

Oferty obowiązują do 21 marca lub do wyczerpania zapasów.

 

Przy tej okazji informujemy, że firma Oriflame, poprzez swoją charytatywną Fundację Oriflame, połączyło siły z organizacją Save the Children, by zorganizować globalną zbiórkę pieniędzy.

Fundacja Oriflame od razu przekazuje ze swoich środków darowiznę w wysokości 20 000 euro. Nasza społeczność złożona z pracowników, konsultantów, klientów i zaprzyjaźnionych ludzi dobrej woli, także może wnieść swój wkład. Do każdej kwoty, przekazanej przez indywidualne osoby, Fundacja Oriflame dołoży identyczną, podwajając wartość datku.

Save the Children to międzynarodowa organizacja non-profit, która wspiera dzieci narażone na skutki wojny, biedy, chorób.

 

Dziękujemy, że jesteście z nami.

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Promocje ORIFLAME Rejestracja

  Otul się aromatem kwitnącej wiśni!   Kwiatowo- owocowo-drzewny zapach wody toaletowej Women’s Collection Delicate Cherry Blossom ze słodkimi migdałami...

Zamknij