oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Biżuteria ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Sklep

Biżuteria ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Sklep

 

 

Odkryj nową kolekcję!

 

Uwielbiana biżuteria Norrsken powróciła niedawno w wiosennej odsłonie!

Czy zdążyłaś już odkryć nową kolekcję pełną ekskluzywnych projektów? Każdy zainspirowany elementem szwedzkiego, wiosennego krajobrazu!

 

Naturalne kamienie półszlachetne to główni bohaterowie biżuterii Norrsken. Każdy kamień – od pełnego mocy akwamarynu po ciemnoniebieski sodalit i delikatny kwarc różowy – jest ręcznie szlifowany i oprawiany w sposób uwydatniający jego naturalne piękno.

Kamienie naturalne, niegdyś ukryte głęboko we wnętrzu Ziemi, mają swoje własne historie do opowiedzenia. Biżuteria Norrsken to hołd złożony ich niepowtarzalności – nie ma dwóch takich samych kamieni, więc Twoja biżuteria jest równie wyjątkowa co Ty!

 

Dołącz bez zobowiązań do grona uprzywilejowanych kobiet w Klubie Oriflame i kupuj ze STAŁYM RABATEM wszystkie produkty Oriflame. Oszczędzaj na domowym budżecie lub go pomnażaj, zarabiając na 25% marży katalogowej. Czekają na Ciebie dodatkowe oferty specjalne do -80% tylko dla Klubowiczów i cenne nagrody powitalne, które możesz sprawdzić TUTAJ

Rejestracja w Klubie Oriflame jest bezpłatna.

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wyprzedaż ORIFLAME Sklep ORIFLAME Katalog

    Kup zanim znikną! Sprawdź naszą ofertę wyprzedażową i kup produkty w promocyjnych cenach!   Zwróć szczególną uwagę na...

Zamknij