oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Biżuteria ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Biżuteria ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

 

Odkryj unikatowe kolekcje biżuterii Norrsken!

Szwedzkie światło uchwycone w wyjątkowej biżuterii. Norrsken, co po szwedzku oznacza zorzę polarną, to nazwa kolekcji biżuterii Oriflame, która została zainspirowana przez ciągle zmieniającą się przyrodę Szwecji. Przez większą część roku panuje tam półmrok rozświetlany nieco przez ukośnie padające promienie słońca, które tworzą nastrojowe, wciąż zmieniające się światło, które stało się fundamentem unikalnej, ponadczasowej biżuterii, stworzonej z naturalnych kamieni półszlachetnych.

Przypominamy, że jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame, możesz kupować wszystkie produkty Oriflame bez 25% marży katalogowej, co daje duże oszczędności w domowym budżecie.

Jeżeli jeszcze nie jesteś Klubowiczką Oriflame, a chciałabyś bez zobowiązań zamawiać w niższych cenach, dołącz teraz do naszego kosmetycznego Klubu, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

W tym katalogu czekają na Ciebie cenne nagrody powitalne o wartości ponad 388 zł – woda toaletowa Lucia, torebka listonoszka i klasyczna torebka Musa, 2 zestawy próbek, oferty specjalne do 80% i dostawa GRATIS. Program Witamy dla nowych Klientek VIP i Konsultantek Oriflame sprawdź TUTAJ

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 339 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nagrody dla Konsultantek ORIFLAME

    Zbieraj punkty i odbieraj nagrody w Oriflame! Sprawdź atrakcyjne i wartościowe nagrody w Programie Bonus dla Urody dla...

Zamknij