oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Biżuteria ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Biżuteria ORIFLAME Sklep ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

Kolekcja Norrsken Wiosna 2022

 

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią nowa kolekcja niezwykłej biżuterii Norrsken. W samą porę na Walentynki, Dzień Kobiet czy inne, szczególnie celebrowane przez nas dni! Podarowanie sobie lub bliskiej osobie oryginalnej biżuterii to doskonały sposób na świętowanie cudowności kobiecej natury!

Naturalne kamienie półszlachetne, wybrane ze względu na głęboką więź z naturą, wyjątkową energię i niezwykłe właściwości, są klejnotami w koronie Norrsken. Kamienie zostały wybrane ze względu na ich wyjątkowe piękno i osadzone w projektach, które podkreślają ich niepowtarzalny charakter. Dzięki temu każdy element kolekcji staje się unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Każdy kamień w kolekcji jest ręcznie polerowany i obrabiany z pełnym poszanowaniem właściwości poszczególnych surowców.

 

Znajdź czas dla siebie, usiądź wygodnie w fotelu z ulubioną filiżanką kawy czy herbaty i pozwól, by podobnie jak nadchodząca wiosna, tak i przedstawione tu i wybrane przez Ciebie kolekcje, dały Tobie szczęście i siłę, by pozytywnie rozpocząć rok!

 

Z przyjemnością przypominamy, że jako Klubowiczka Oriflame, masz dostęp do stałej 20% zniżki na wszystkie produkty Oriflame, w tym wspomnianej biżuterii Norrsken oraz do specjalnych ofert do -80%, przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych członków.

Możesz dołączyć teraz do Klubu Oriflame jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame, cieszyć się tanimi zakupami i pozostałymi przywilejami bez zobowiązań.

W aktualnym katalogu przewidziane są dla Ciebie wyjątkowe nagrody w Programie Witamy o łącznej wartości ponad 500 zł. Są to bestsellerowe kosmetyki Oriflame oraz kobiecy, elegancki plecak z kolekcji Jubilee. Nagrody powitalne możesz zobaczyć TUTAJ

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Wyprzedaż ORIFLAME Katalog ORIFLAME

    Sprawdź ofertę wyprzedażową w Oriflame. Może znajdziesz coś dla siebie. To ostatnie sztuki w magazynie!   Jak zawsze,...

Zamknij