oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Biżuteria ORIFLAME

Biżuteria Oriflame

Biżuteria ORIFLAME

 

 
Jeżeli dotąd nie miałaś okazji, poznaj teraz i zakochaj się w ręcznie tworzonych arcydziełach!

Norrsken, co po szwedzku oznacza zorzę polarną, to nazwa wyjątkowej kolekcji biżuterii, która została zainspirowana ciągle zmieniającą się przyrodą Szwecji.

Ukoronowaniem kolekcji są naturalne kamienie półszlachetne, starannie wybrane ze względu na ich wyjątkową energię i niezwykłe właściwości, polerowane i osadzane ręcznie z poszanowaniem ich unikalnych cech, dzięki czemu każdy element kolekcji staje się jedynym w swoim rodzaju.

W podstawowym katalogu Oriflame nr 14 znajdziesz dwa naszyjniki w promocyjnej cenie. Naszyjnik Moon Pearl z granatem, zwanym świętym kamieniem twórczego ognia. Kolekcja wyrażająca kobiecą i opiekuńczą moc księżyca – lśniące perły w otoczeniu cyrkonii, majestatycznie zwieńczone ciemnoczerwonymi królewskimi granatami.

Zielony awenturyn w platerowanym srebrem naszyjniku Eden, uważany za najszczęśliwszy ze wszystkich kryształów, jest talizmanem optymizmu i kamieniem pomagającym osiągnąć sukces. Jabłko, symbolizujące wiedzę i inteligencję, jest głównym elementem tej kolekcji. Użyj go, gdy potrzebujesz zastrzyku pewności siebie.

Zachęcamy do obejrzenia e-katalog z całą kolekcją biżuterii Norrsken, bowiem zawsze jest sezon na wybieranie i wręczanie pięknych prezentów.

 

 

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
olejki Oriflame
Olejki eteryczne w ORIFLAME

    Czy znasz już Mind & Mood - kolekcję wysokiej jakości naturalnych olejków eterycznych?   Olejki eteryczne Oriflame to...

Zamknij