oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Jak zostać Konsultantką ORIFLAME ?

Jak zostać Konsultantką ORIFLAME ?

 

Obniżamy ceny o dodatkowe -23%! Tylko dzisiaj!

To nie żart!

Przedstawiamy super ofertę dla Klientek VIP i Konsultantek Oriflame. Tylko dziś, 1 kwietnia, Twój stały rabat 20% na zakupy w Oriflame obniżamy o DODATKOWE -23%!

 

Kupuj dla siebie i oszczędzaj jako Klientka VIP lub oszczędzaj i zarabiaj jako Konsultantka Oriflame!

 

Zamawiaj bez zobowiązań dla siebie i najbliższych lub rozpocznij swoje działania biznesowe z Oriflame. W obu przypadkach zyskujesz STAŁY RABAT 20% już od pierwszego zamówienia.

Dodatkowo uzyskujesz dostęp do ekskluzywnych, poza katalogowych promocji i rabatów nawet do 80%, skierowanych jedynie do Klubowiczów Oriflame!

Zamawiasz wygodnie, kupując online z dostawą do domu czy najbliższego punktu odbioru.

Nowym Klientkom VIP i Konsultantkom Oriflame, które teraz dołączą do Klubu Oriflame, dedykowane są nagrody w Programie Witamy z bestsellerowymi kosmetykami Oriflame, wysokiej jakości suplementami diety dla pań lub panów i wagą Fitness marki Sencor. Łączna wartość nagród w Programie Witamy wynosi ponad 444 zł.

Na miły początek jest do odebrania Tusz do rzęs z kolekcji The One lub balsam do ciała Swedish Spa do wyboru za symboliczny 1 GROSZ przy dowolnych zakupach . Dostawa zamówionych produktów jest DARMOWA.

 

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego na tej stronie, uzyskasz numer klienta i hasło, umożliwiające swobodny i niezobowiązujący dostęp do indywidualnej strony internetowej Oriflame oraz do wszystkich przywilejów dla osób zarejestrowanych w Klubie.

 

Dołącz do Klubu Oriflame już dzisiaj i, bez zobowiązań, zyskuj przez całe lata!

 

Dzisiejsza, dodatkowa obniżka od cen członkowskich nie dotyczy produktów Wellness, zestawów NovAge i ofert poza katalogowych.

Życzymy udanych zakupów!

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Dołącz do Klubu ORIFLAME Nagrody

  Od dzisiaj coś dla miłośniczek luksusowych zapachów!   Odkryj przyjemności pięknego życia, delektując się ciepłem i witalnością wody perfumowanej...

Zamknij