oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 15 2014 – nagrody dla konsultantów.

Katalog Oriflame 15 2014 – nagrody dla konsultantów.

WSPANIAŁE NAGRODY DLA KONSULTANTÓW ORIFLAME W NOWEJ EDYCJI PROGRAMU „BONUS DLA URODY”.

W katalogach 14-15/2014 obowiązuje nowa edycja programu Bonus dla Urody. Zarejestrowani konsultanci Oriflame mogą zdobyć aż trzy nagrody o łącznej wartości ponad 400 zł tylko za 9,90 zł. Dodatkowo, rabat 50 % na zestaw próbek kosmetyków Oriflame.

Dla osób zapisujących się do Klubu Oriflame w katalogu 15 specjalne nagrody w programie Witamy w Oriflame. Zarejestruj się już dziś w Oriflame i ciesz się z nagród i tanich zakupów. Rejestracja jest bezpłatna.

 

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

 

ZOBACZ JAKIE NAGRODY PRZYSŁUGUJĄ ZAREJESTROWANYM KONSULTANTOM ORIFLAME W NOWEJ EDYCJI PROGRAMU „BONUS DLA URODY”. PROGRAM „BONUS DLA URODY” JEST STAŁYM PROGRAMEM LOJALNOŚCIOWYM DLA ZAREJESTROWANYCH KONSULTANTÓW ORIFLAME. CO DWA LUB TRZY KATALOGI ZMIENIA SIĘ ZESTAW NAGRÓD DO WYBORU.

Katalog Oriflame 14 2014 bonus dla urody nagrody brązKatalog Oriflame 14 2014 bonus dla urody nagrody srebroKatalog Oriflame 14 2014 bonus dla urody nagrody złotoKatalog Oriflame 14 2014 bonus dla urody schemat pp

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 14 2014 – oferta na 1. tydzień

  Z KOSMETYKAMI ORIFLAME  UZYSKASZ JESZCZE PIĘKNIEJSZE SPOJRZENIE. Skorzystaj z oferty na 1. tydzień katalogu 14, a otrzymasz zestaw 4...

Zamknij