oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 17 2021

Katalog Oriflame

Katalog ORIFLAME 17 2021

 

 

Drodzy Klienci!

Czy jesteście gotowi na cudowne, świąteczne szaleństwo? Dobre przygotowanie jest podstawą sukcesu, dlatego już drugi świąteczny katalog Oriflame wypełniony został pomysłami na fantastyczne prezenty. które z pewnością przyniosą wielką radość obdarowanym osobom.

Zwróćcie szczególną uwagę na świąteczne zestawy upominkowe – produkty są już dobrane i pięknie zapakowane, a wybór przyprawia o zawrót głowy.

Kupujemy prezenty, bo tak nakazuje tradycja, ale przede wszystkim dlatego, żeby sprawić bliskim przyjemność i pokazać, że nam na nich zależy.

Mamy więc do czynienia z nowym trendem: prezenty są ważne, ale równie istotne są emocje, które towarzyszą obdarowywaniu bliskich. Dlatego z taką pieczołowitością szukamy podarunków idealnie dopasowanych do ich potrzeb oraz takich, których nie kupiliby sobie sami, a od dawna o nich marzą.

Jak wskazują wyniki badań, najczęściej inwestujemy w kosmetyki, a za najbardziej ekskluzywne prezenty uznajemy perfumy…i biżuterię, które znajdziecie w naszym bogatym portfolio!

 

Jeżeli jeszcze tego nie zdobiliście, przygotujcie sobie filiżankę ulubionej herbaty lub kawy, usiądźcie wygodnie w fotelu i z zapoznajcie się z pomysłami na idealne gwiazdkowe prezenty od Oriflame.

 

Życzymy Wam cudownych, pełnych miłości i zdrowia Świąt Bożego Narodzenia!

Niech to będą najpiękniejsze chwile, których wspomnienie będzie ogrzewać Wasze serca przez długi czas!

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Promocje ORIFLAME Wyprzedaż

    Dodatkowe pomysły na świąteczne prezenty!   Ekskluzywna zimowa wyprzedaż kolekcji Norrsken z naturalnych kamieni półszlachetnych! Ta oferta to...

Zamknij