oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 2 2014

Katalog Oriflame 2

Katalog Oriflame 2 2014

Katalog Oriflame 2

W katalogu Oriflame 2, obowiązującym od 20 stycznia do 9 lutego 2014, już walentynkowe oferty kosmetyczne z afrodyzjakami, które oczarują Twoje zmysły.

Na początek, w wyjątkowej cenie, perfumowana woda toaletowa Volare, gdzie w luksusowym flakonie zawarty został sekret miłości zaklęty w płatkach świeżo ściętych róż oraz tusz do rzęs Hyper Stretch XL, z kompleksem stymulującym geny odpowiedzialne za produkcję keratyny i wzrost włosów, z rewolucyjną szczoteczką z systemem włókien o długości 4 mm.
Dla konsultantów Oriflame, w prezencie na Walentynki, firma stworzyła możliwość kupna wody perfumowanej Volare i tuszu Hyper Stretch XL, o wartości 124zł, za jedyne 39,90zł.
Skorzystaj z tej okazji, zostań konsultantką Oriflame lub konsultantem Oriflame, kupuj bez 30% marży i korzystaj z wielu innych kuszących promocji nowego katalogu Oriflame nr 2.
Jako klient lub konsultant Oriflame, w najnowszym katalogu poszukaj również porad ekspertów z Instytutu Badań Skóry Oriflame i, jak w każdym katalogu, sekretów makijażu, zdradzanych przez stylistów i makijażystów Oriflame.

Jeżeli chciałbyś oszczędzać i/lub zarabiać, dbając o urodę i zdrowie z produktami Oriflame, zapraszamy Cię do naszego zespołu i zachęcamy do rejestracji w Oriflame.

 

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 1
Katalog Oriflame 1 2014

Od 23 grudnia, kiedy znajdziesz chwilę dla siebie, zobacz przełomowy katalog Oriflame 1 2013/2014 „Moje Noworoczne Postanowienie” na stronie Oriflame...

Zamknij