oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 2 2023

Katalog Oriflame

 

Miłosne gry i piękno w szwedzkim stylu – katalog Oriflame 2 2023

 

Idealnie dobrane kosmetyczne pary – duety przygotowane z czułością dla Twoich dłoni, oczu, skóry, włosów, dla Twojej urody,  kobiecej witalności i pasji pięknego życia.

Okaż sobie odrobinę miłości i wybieraj spośród kosmetyków, których formuły rozpieszczą Twoje ciało i zmysły.

 

Czy wiesz, że…

Wszystkie składniki kosmetyczne Oriflame, pozyskiwane w sposób odpowiedzialny i etyczny, przechodzą rygorystyczny proces kontroli, gwarantujący ich wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Wszystkie produkty zawierają wyłącznie w 100% naturalne substancje złuszczające ( bez plastikowych mikrokulek ) takie jak łupiny migdałów, pestki owoców i oliwek.

Oriflame bierze udział w projektach ochrony i ponownego zalesiania lasów na całym świecie, od Indii i Indonezji po Chiny i Meksyk, sadząc i chroniąc każdego roku 7 milionów drzew.

Firma wytrwale pracuje, by zwiększyć zawartość surowców wtórnych we wszystkich swoich opakowaniach, w tym szklanych i plastikowych. Opakowania zapachów SE – Swedish Experience są wyprodukowane w 40% ze szkła pochodzącego z recyklingu, a butelki Beautanicals – w 100% z plastiku z recyklingu.

99% opakowań kartonowych i papier do druku katalogów pochodzi ze źródeł certyfikowanych lub z recyklingu i rozpakowując swoje kosmetyki, możesz mieć świadomość, że ich opakowania są produkowane z kartonu ze źródeł mających certyfikat FSC.

Zaoszczędzono ponad 61,000 tCO2e – odpowiednik CO₂ w przypadku ładowania 7,4 miliarda smartfonów. Minimalizacja emisji CO₂ jest dla firmy stałym priorytetem, a w ostatnich 10 latach zmniejszono emisję Co2 o 76%.

Oriflame korzysta w 100% z odnawialnej energii elektrycznej, ograniczając emisję CO₂ poprzez używanie zielonej energii we wszystkich swoich działaniach i fabrykach.

Własne zakłady produkcyjne Oriflame są neutralne dla klimatu, podobnie jak wszystkie wydarzenia i konferencje Oriflame.

 

Dziękujemy, że wybrałeś Oriflame i życzymy miłych zakupów!

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Nowości ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Przedstawiamy nowości, bestsellery i gorące trendy najnowszego katalogu Oriflame 2 2023.   WOW! Co za usta! Celebruj Twoje...

Zamknij