oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 3 2014

Konsultantka Oriflame

Katalog Oriflame 3 2014

Konsultantka Oriflame„Zamanifestuj światu swoje piękno”- pod tym tytułem ukazał się kolejny katalog Oriflame 3 obowiązujący od 10 lutego do 3 marca 2014.

Twój prezent na Dzień Kobiet to perfumowana woda toaletowa Lady Avebury, w którym nuty kwiatowe przeplatane szyprowymi stanowią najbardziej dystyngowaną mieszankę spośród wszystkich typów zapachów. Dla konsultantek Oriflame 2 wody perfumowane w cenie 1.
Skorzystaj z tej okazji, zostań konsultantką Oriflame / konsultantem Oriflame, kupuj bez 30% marży i korzystaj również z wielu innych atrakcyjnych promocji nowego katalogu Oriflame 3.
Rozpieszczaj swoje ciało i zmysły kosmetykami z nowych limitowanych edycji You Dazzle z ekstraktem z frezji i Essentials z kompleksem multiwitaminowym i ekstraktem z moreli. Świetne ceny, na każdą kieszeń.
Zaoszczędź nawet ponad 50% na wyjątkowych produktach do makijażu i pielęgnacji, i jak w każdym katalogu Oriflame, skorzystaj z porad ekspertów z Instytutu Badań Skóry Oriflame, z rad stylistów i makijażystów Oriflame.

Jeżeli chciałbyś oszczędzać i/lub zarabiać, dbając o urodę i zdrowie z produktami Oriflame, zapraszamy Ciebie do naszego zespołu i zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

 

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

 

TERAZ WYJĄTKOWE I ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI PONAD 1300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 2 2014 – oferta na 1. tydzień

  WYJĄTKOWA OFERTA DLA KONSULTANTÓW ORIFLAME. Każdy konsultant, który złoży 40 punktowe zamówienie w pierwszym tygodniu obowiązywania katalogu Oriflame 2...

Zamknij