oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 4 2024

konsultantka Oriflame

 

 

Witaj w Oriflame!

 

Z przyjemnością przekazujemy naszym Klientkom i Klubowiczkom miłą wiadomość o tym, że Oriflame Poland otrzymało kolejne wyróżnienie. Tym razem jest to tytuł Superbrands 2023! Superbrands to globalna organizacja, która identyfikuje i nagradza najlepsze firmy reprezentujące silne wartości sprawiedliwego handlu, zrównoważonego rozwoju i rzetelnej komunikacji. Nagrody przyznawane są na podstawie badań konsumenckich i niezależnego panelu ekspertów.

Wszystkie produkty Oriflame spełniają obietnice zapewniając doskonałą skuteczność, są bezpieczne w stosowaniu, a także pełne szacunku dla Ciebie i naszej planety.

Możesz się w nie zaopatrzyć jako Klientka lub Konsultantka Oriflame. W obu przypadkach uzyskujesz dostęp do Strefy Korzyści Oriflame, OSZCZĘDZAJĄC NA WYGODNYCH ZAKUPACH z dostawą do domu lub najbliższego punktu odbioru.

Mamy nadzieję, że będziesz usatysfakcjonowana wszystkimi wyjątkowymi przywilejami po rejestracji w Klubie Oriflame jako Klientka-Klubowiczka lub Konsultantka-Partner Biznesowy Oriflame.

Dziękujemy, że jesteś z nami i życzymy przyjemnych zakupów.

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

DARMOWA REJESTRACJA W KLUBIE ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowości ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Co znajdziesz nowego w Oriflame tym razem? Możesz podarować sobie prezent - ubraną w efektowne, odświętne opakowanie najlepiej...

Zamknij