oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 5 2018

Katalog Oriflame

 

Prezentujemy najnowszy katalog Oriflame – „Piękna tak jak Chcę.”

 

W Oriflame jesteśmy ekspertami w tworzeniu wysokiej jakości produktów kosmetycznych, ale jest tylko jeden ekspert, który wie, czego potrzebujesz, aby czuć się naprawdę dobrze i pięknie… TO JESTEŚ TY!

To Ty dokładnie wiesz co lubisz i czego potrzebujesz, aby wyglądać i czuć się świetnie.

To Ty decydujesz o swoich wyborach, aby ostatecznie odnajdywać w nich radość, ekscytację, relaks, ukojenie czy nową siłę i energię.

I tak powstał najnowszy katalog Oriflame 5, uwzględniający wiele koncepcji piękna, bo piękno nie zna żadnego szablonu. Każdego dnia, miliony kobiet podejmują różne wyzwania i jednocześnie przejmują rolę matek, córek, żon, pracowników. I w każdej z nich, na swoich warunkach, chcą czuć się dobrze we własnej skórze, dokonując własnych wyborów dotyczących piękna.

 

Wierzymy, że jesteśmy bardzo pomocni, oddając w Wasze ręce najnowszy katalog Oriflame nr 5, opracowany przez wybitnych specjalistów interesujących Was, drogie Panie, dziedzin.

 

Życzymy miłych chwil z Oriflame i radości z udanych wyborów.

 

Zachęcamy do skorzystania z wygodnych zakupów online w naszym internetowym sklepie Oriflame, a tych z Państwa, którzy chcieliby zaoszczędzić na zakupach 25% na każdym kosmetyku i korzystać z dodatkowych nagród i ofert tylko dla Klubowiczów, prosimy kliknąć tutaj.

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mega oferta na 24 h Nowy katalog Rejestracja w Oriflame

  To atrakcja nie do przegapienia!   Powitaj wiosnę aromatycznym zapachem owoców gruszki, akordu tęczowego bukietu i  kosztownego drewna kaszmirowego...

Zamknij