oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 6 2013 – Program Witamy

Katalog Oriflame 6 2013 – Program Witamy

Kat 6 WITAMY baner

W katologu Oriflame nr 6, obowiązującym od 8 do 28 kwietnia 2013, rozpoczyna się atrakcyjny program dla nowych członków Klubu Oriflame. Każdy, zarejestrowany w trakcie trwania katalogu 6, nowy konsultant będzie mógł brać udział w programie WITAMY i zdobyć cenne nagrody o wartości 397 zł.

Niezależnie od  nagród, każdy zarejestrowany konsultant Oriflame kupuje wszystkie produkty z katalogu po obniżonych cenach, bez 30 % marży detalicznej.

 

SKORZYSTAJ Z OKAZJI I ZDOBĄDŹ CENNE NAGRODY. REJESTRACJA JEST BEZPŁATNA.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W ORIFLAME

 

Zarejestrowani konsultanci Oriflame sami decydują o wielkości zakupów z katalogu. Jeżeli nie mają potrzeb mogą nie składać zamówienia. Nie muszą również uczestniczyć w programie WITAMY. Mogą rozpocząć program WITAMY i po otrzymaniu pierwszej lub pierwszej i drugiej nagrody zakończyć go.

Mogą jednakże uczestniczyć w całym programie WITAMY i zdobyć wszystkie nagrody realizując go krok po kroku:

Krok 1

ZACZNIJ MYŚLEĆ O SOBIE

Zarejestruj się w Klubie Oriflame i zacznij korzystać z wszystkich przywilejów dla konsultantów Oriflame, a w szczególności z:

– tańszych zakupów,

– nagród,

– możliwości zarabiania pieniędzy,

– bezpłatnych szkoleń,

– wyjazdów na bale i konferencje.

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

Krok 2

ODWAŻ SIĘ MARZYĆ!

Rozpocznij Program Witamy i złóż zamówienie na 80 PP w Katalogu 6. Odbierz rozświetlający puder w perełkach GG Dreamy Moments w pierwszym, punktowanym zamówieniu w Katalogu 7. Wartość nagrody 79 zł

Puder w perełkach

 

Krok 3

POCZUJ ZAPACH MARZEŃ

Powtórz swój sukces i złóż zamówienie na 80 PP w Katalogu 7. Odbierz perfumowaną wodę Rose of Dreams w swoim pierwszym, punktowanym zamówieniu w Katalogu 8. Wartość nagrody 149 zł.

woda Rose of dreams

 

Krok 4

ZABŁYŚNIJ Z SUKCESEM

Ukończ Program Witamy składając zamówienie na 80 PP w Katalogu 8. Odbierz torbę z kolekcji Rose of Dreams w swoim pierwszym, punktowanym zamówieniu w Katalogu 9. Wartość nagrody 169 zł.

torba Rose of dreams

ZAPRASZAMY CIĘ DO NASZEGO ZESPOŁU. POMOŻEMY W REALIZACJI ZAMÓWIEŃ. DORADZIMY JAK UZBIERAĆ 80 PP W PROGRAMIE WITAMY. WYJAŚNIMY NA CZYM POLEGA PRACA W ORIFLAME I ZARABIANIE PIENIĘDZY.

 

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 6
Katalog Oriflame 6 2013

Aktualny katalog Oriflame nr 6 obowiązuje od 8-28 kwietnia 2013 roku. Nowością w ofercie katalogu, którą szczególnie chcielibyśmy polecić jest...

Zamknij