oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 6 2020

Oriflame

Witaj w Oriflame!

Mamy już piękną, słoneczną, długo oczekiwaną wiosnę.

Zbliżają się Święta, o czym, w obecnej sytuacji, być może mało kto myśli. Na pewno będą to Święta inne niż wszystkie. Jednak nadejdą…

Zachęcamy Państwa do bezpiecznych i wygodnych zakupów online, dzięki którym można zaopatrzyć się w to co niezbędne i to, co będzie mile widzianym upominkiem.

Zakupy online w Oriflame można zrealizować w Oficjalnym Internetowym Sklepie na tej stronie, bądź zrobić je z 20% rabatem na wszystkie produkty z katalogu, po uzupełnieniu formularza rejestracyjnego jako Klient VIP lub konsultant Oriflame.

Rejestracja w Klubie Oriflame jest darmowa i niezobowiązująca. Umożliwia jedynie tańsze, wygodne zakupy i dostęp do specjalnych, dodatkowych ofert i programów tylko dla zarejestrowanych członków.

Zobacz TUTAJ nagrody powitalne, jakie zostały przewidziane dla Ciebie w tym katalogu.

Przy okazji, zapewniamy o zabezpieczonych we wszystkie produkty magazynach Oriflame i o tym, że kosmetyki, które są dystrybuowane, zostały wyprodukowane już miesiące temu. We wszystkich placówkach Oriflame zostały wprowadzone specjalne procedury higieny i bezpieczeństwa. Pracownicy stosują środki dezynfekujące, pracują w mniejszych i częstszych zmianach, aby nie przebywać blisko siebie, goście zewnętrzni nie są przyjmowani, a wszystkie powierzchnie, paczki oraz opakowania produktów są stale dezynfekowane. Restrykcyjne zasady higieny dotyczą również partnerów biznesowych Oriflame.

Czuj się bezpiecznie, zadbaj o swój komfort i wygodę, i skorzystaj z naszych przyjaznych możliwości.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół Oriflame Świat

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gorąca promocja 24h Konsultantka ORIFLAME

Gorący zapachowy duet na początek katalogu 6, dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame! Kultowy drzewno - wetiwerowy zapach Giordani...

Zamknij