oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 6 2022

 

 

Świętujemy 55 lat Oriflame!

 

55 lat temu szwedzcy założyciele Oriflame postanowili zbudować przyjazną firmę opartą na idei propagowania wysokiej jakości produktów kosmetycznych i przedsiębiorczości u ludzi. Dziś jest to globalna marka kosmetyczna docierająca do milionów Klientów i Klubowiczów na ponad 60 rynkach. Szwedzkie dziedzictwo kraju szanującego naturę, zajmującego czołowe miejsce na świecie pod względem innowacyjności i słynącego z wysokich standardów produkcji, oznacza w Oriflame stałe szukanie składników i inspiracji w przyrodzie, a także stosowanie najnowszych osiągnięć nauki i technologii, by zapewnić bezpieczne, wydajne i odpowiedzialnie wytwarzane produkty.

Holistyczne spojrzenie Oriflame na piękno, miłość i szacunek do natury, znajduje odzwierciedlenie w szerokiej gamie wysokiej jakości produktów kosmetycznych, akcesoriów, naturalnych produktów Wellness dla całej rodziny oraz niepowtarzalnej biżuterii z naturalnych kamieni półszlachetnych. Wierzymy, że dzięki nim, każdy może prowadzić zdrowy tryb życia, cieszyć się piękną skórą i wyrażać swój własny styl!

 

Jeśli tak samo jak my, doceniasz niesamowite dobrodziejstwa natury, poznaj najnowszą kolekcję Love Nature ze wspaniałymi teksturami i apetycznymi zapachami, z biodegradowalnymi formułami, ekstraktami organicznymi bez silikonów, parabenów i GMO, z naturalnymi środkami złuszczającymi i plastikowymi butelkami z recyklingu.

Tak wiele jest rzeczy do pokochania w naszych wszystkich produktach przedstawionych w najnowszym katalogu Oriflame – im więcej się o nich dowiesz, tym trudniej będzie Ci się im oprzeć!

 

Życzymy przyjemnych zakupów!

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Nowości ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Nowości Oriflame - Katalog 6 2022.   Jeśli tak samo jak my doceniasz niesamowite dobrodziejstwa natury, pokochasz nową...

Zamknij