oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 7 2017

Katalog Oriflame

 

Nareszcie przyszła długo oczekiwana ciepła wiosna a wraz z piękną pogodą, wprawiającą wszystkich w dobry nastrój, odkrywamy nowości i świetne oferty w najnowszym katalogu Oriflame.

Oprócz mnóstwa pomysłów na prezenty kosmetyczne, chociażby na zbliżający się Dzień Matki, znajdziesz w nim między innymi modną biżuterię i akcesoria oraz porady kosmetologów i makijażystów dotyczące skutecznej pielęgnacji i nowoczesnego makijażu.

Teraz chroń, nawilżaj, odmładzaj i rozswietlaj swoją skórę po długiej zimie, stosując zaawansowane technologicznie kosmetyki pielęgnacyjne Oriflame, o udowodnionej klinicznie skuteczności. Przygotuj również na ciepłe dni swoje zadbane stopy stosując udoskonaloną i niezawodną linię produktów Feet Up Advanced.

Korzystając z pierwszych słonecznych dni nie zapomnij jednak o maksymalnej ochronie przed promieniami UVA i UVB, jaką zapewnią Tobie nawilżające i zmiękczające kremy Oriflame do twarzy i ciała.

Wraz z wiosną dołącz do Klubu Oriflame i jako zarejestrowana klientka VIP lub konsultantka, ciesz się szybkimi, wygodnymi zakupami realizowanymi przez internet, z bezpłatną dostawą do domu. Korzystaj ze stałego 20% rabatu na wszystkie produkty z katalogu i ze specjalnych, atrakcyjnych ofert tylko dla Klubowiczek.

Rejestracja w Oriflame jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

 

 

 

 

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rejestracja w Oriflame zarabiaj z nami

  Poniższe oferty dotyczą tylko zarejestrowanych klientek i konsultantek Oriflame. Jeżeli chciałabyś korzystać z nich i wielu innych wyjątkowych co...

Zamknij