oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME 7 2023

Katalog Oriflame

 

 

Co nowego w katalogu Oriflame nr 7?

 

Czy widziałaś już hity i oferty najnowszego katalogu Oriflame?

W tym wydaniu poznasz między innymi Duologi – nową markę hybrydowych produktów Oriflame do pielęgnacji włosów i skóry głowy, z udowodnioną klinicznie skutecznością. Formuły zawierają składniki stosowane w pielęgnacji cery, które wspierają zdrowie skóry głowy, oczyszczają, nawilżają i pielęgnują, tworząc idealną bazę do pięknych włosów. Poznaj nowy personalizowany rytuał i stwórz indywidualnie dopasowaną pielęgnację z najnowszej kolekcji kosmetyków Duologi, które możesz łączyć i dobierać do swoich potrzeb.

Pozwól naturze ożywić Twoje zmysły! Odkryj nowe zapachy z rodziny Women’s i Men’s Collection – świeże, aromatyczne, zielone i przyjazne wody toaletowe na co dzień.

Dodaj światła każdemu makijażowi, dzięki efektowi hiper rozświetlenia Illuskin. Nowe rozświetlające róże The One Illuskin High Dimension Effect zapewnią naturalny blask o subtelnym kolorze i look świeżej cery.

Poznaj też nowe produkty Glow Essentials do pielęgnacji ciała, dające więcej nawilżenia, więcej ochrony i jeszcze więcej blasku!

 

Dziękujemy za wybranie Oriflame. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą i promocjami najnowszego katalogu nr 7. Życzymy przyjemnych zakupów!

 

 

 

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Promocje ORIFLAME Rejestracja nowych Klubowiczek ORIFLAME

    Zrób wrażenie godne Gwiazdy!   Wspaniały, biały bukiet lilii i frezji lśni w sercu kwiatowo-owocowo-drzewnej kompozycji wody perfumowanej...

Zamknij