oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 8 2014 – dodatkowe promocje dla konsultantów Oriflame.

Katalog Oriflame 8 2014 – dodatkowe promocje dla konsultantów Oriflame.

 
SUPER OFERTY ONLINE DLA ZAREJESTROWANYCH KONSULTANTÓW ORIFLAME.
 
Specjalnie dla konsultantek i konsultantów Oriflame przedstawiamy mini katalog z wyjątkowymi promocjami. W ofercie znajdziesz atrakcyjne kosmetyki Oriflame nawet o 60 % taniej. Wśród nich znajdziemy zestawy ze znanych i lubianych linii kosmetyków do pielęgnacji, wody toaletowe, a także mega oferty makijażowe.
Promocja obowiązuje do końca katalogu Oriflame 8 2014, ale jak zawsze w takich przypadkach, gdy ceny produktów są bardzo atrakcyjne, oferowane kosmetyki mogą zostać szybko wyprzedane. Dlatego warto pospieszyć się z zamówieniem.
Jeżeli nie jesteś jeszcze konsultantem Oriflame, zarejestruj się teraz i skorzystaj z tej i innych promocji przewidzianych dla konsultantów Oriflame. Po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o numerze członkowskim w Klubie Oriflame, uprawniającym Ciebie do składania zamówień on-line na swojej, indywidualnej stronie w Oriflame.

Pamiętaj, że rejestracja jest bezpłatna i nie zobowiązuje do składania zamówień. To Ty decydujesz o swojej aktywności w Oriflame.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W ORIFLAME
 


 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 8
Katalog Oriflame 8 2014

Przedstawiamy nowy katalog Oriflame, a w nim kolejne, atrakcyjne promocje i specjalne oferty dla klientów i konsultantów Oriflame. ZAPRASZAMY DO...

Zamknij