oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Oriflame 8 2015 nagrody dla konsultantów Oriflame

Katalog Oriflame 8 2015 nagrody dla konsultantów Oriflame

Jak w każdym katalogu Oriflame,tak i tym razem, Klubowicze Oriflame mają możliwość skorzystania z bardzo cennych nagród za swoje zakupy, w ramach programu „Bonus dla Urody”. Wartość nagród w aktualnym katalogu przekracza 440 zł.

Z programu tego nie korzystają nowi konsultanci, którym firma Oriflame oferuje specjalny Program Witamy, z atrakcyjnymi kosmetykami do pielęgnacji i z super modną, marynarską kolekcją.

Jeżeli chcesz otrzymywać nagrody, uczestnicząc w  programach przeznaczonych tylko dla konsultantów Oriflame, a nie jesteś jeszcze naszą Klubowiczką:

1. Zarejestruj się w Klubie Oriflame wypełniając zgłoszenie – tutaj.                                        2. Poczekaj na wiadomość o  swoim numerze członkowskim i dostępie do swojej internetowej strony w Oriflame.                                                                                                3. Rozpocznij program Witamy z nagrodami dla nowych konsultantów Oriflame.                  4. Jako członek Klubu Oriflame korzystaj później z cennych nagród z Bonusu dla Urody, specjalnych ofert tygodniowych i wielu innych wyjątkowych promocji, przeznaczonych tylko dla konsultantów Oriflame.

 

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

 

Zobacz jakie nagrody czekają w bieżącej edycji programu Bonus dla Urody. (nagrody w tym programie zmieniają się w każdej jego edycji, jednakże pula nagród zawsze przewyższa 400 zł na katalog)

Katalog Oriflame 7 2015 bonus dla urody brąz

Katalog Oriflame 7 2015 bonus dla urody srebro

Katalog Oriflame 7 2015 bonus dla urody złoto

Katalog Oriflame 7 2015 bonus dla urody punktacja

 

ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 8 2015 pachnący prezent dla konsultantów

Oriflame nigdy nie zapomina o swoich Klubowiczach. Jako konsultantka Oriflame, możesz w każdym katalogu zamawiać kosmetyki w cenach niższych niż...

Zamknij