oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog ORIFLAME Promocje dla Konsultantek ORIFLAME

Katalog ORIFLAME Promocje dla Konsultantek ORIFLAME

 

 

Coś miłego na początek katalogu – zapachy, które uwodzą!

 

Zapach może uwodzić, przywoływać najlepsze wspomnienia oraz przenieść Cię w świat marzeń. Wszystkie zapachy Oriflame są produkowane we Francji – perfumowego centrum świata. To właśnie w kraju nad Loarą, w słonecznej Prowansji i nad Lazurowym Wybrzeżem, znajdują się najbardziej znane uprawy roślin, które wykorzystuje się do produkcji unikatowych mieszanek zapachowych. co zapewnia im najwyższą jakość i trwałość. Możesz wybierać spośród różnych wariantów zapachowych i dopasować je do swojego charakteru, stroju, czy okazji. Specjalnie selekcjonowane składniki najwyższej jakości tworzą zapachy niepowtarzalne i oryginalne. Dzięki nim, możesz poczuć się pięknie i pewnie w każdej sytuacji. Dopasuj idealne perfumy na co dzień i na większe wyjścia, zawsze w dobrej cenie!

 

Dołącz do Klubu Oriflame jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame i skorzystaj z oferty, której nie znajdziesz w katalogu!

Zrealizuj zamówienie za minimum 50 punktów w pierwszym dniu katalogu nr 4 i wybierz zapach za jedyne 19,99 zł!

Orientalno-waniliowo-owocowy zapach wody perfumowanej Love Potion otwiera się pikantnymi nutami imbiru, prowadząc Cię do serca, gdzie uwodzicielskie moce ujawnia kwiat kakao, a w głębi kompozycji kusi aromat czekolady. Ten orientalny zapach pomoże ci stworzyć atmosferę nasyconą zmysłowością.

Woda toaletowa So Fever Him to magnetyczny, męski zapach, którego intensywność i nieposkromiony charakter odzwierciedla prawdziwą naturę zdobywcy. Ogniste akordy papryki piri piri, namiętne nuty pelargonii i wyrazisty akcent drewna imbirowego tworzą niebezpieczną mieszankę dla kobiecych serc.

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wellness ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME Katalog

    Czy jesteś gotów, by czuć się wspaniale i wyglądać pięknie?   Linia Wellness by Oriflame przygotowana została z...

Zamknij