oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Katalog Wellness 9-13 2013

Katalog Wellness 9-13 2013

Katalog Wellness 9-13 2013

Najnowszy katalog Wellness by Oriflame obowiązuje w czterech katalogach Oriflame (9-13/ 2013) tj. do 22 września 2013 roku.

Wyglądaj olśniewająco! Czuj się doskonale!

Przedstawiamy Państwu katalog produktów Wellness by Oriflame, w którym profesjonalna tenisistka turnieju WTA Caroline Wozniacki zachęca do letniej aktywności wraz z Oriflame.

Jeżeli jesteś klientką Oriflame i chcesz mieć lepiej nawilżoną, wygładzoną skórę, zdrowsze serce i układ krążenia, zażywaj wyprodukowane w Szwecji, zgodnie z najwyższymi standardami farmaceutycznymi i z najwyższej jakości naturalnego oleju rybnego Kwasy Omega 3 . Dla konsultantów Oriflame ten suplement diety jest dostępny w cenie hurtowej.

Nawet jeżeli latem spożywasz duże ilości świeżych owoców i warzyw, pamiętaj o uzupełnianiu niezbędnych witamin i minerałów. Skorzystaj z Multiwitamin i minerałów dla kobietsuplement diety i Multiwitamin i minerałów dla mężczyznsuplement diety, a będziesz miał lepsze samopoczucie w ciągu dnia i zwiększoną witalność. Dla konsultantek i konsultantów Oriflame te produkty są w sprzedaży bez 30% marży.

Polecamy w Oriflame bardzo wygodne w użyciu WellnessPack dla pań i WellnessPack dla panów – poręczne saszetki, zawierające dzienną dawkę Omega 3, kompleksu Swedish Beauty (astaksantyna i ekstrakt z jagód) oraz multiwitamin i minerałów. Kup trzy, czwarte opakowanie od Oriflame otrzymasz gratis. Zostań członkiem Klubu Oriflame i kupuj je w najniższych cenach.

ZDROWE DZIECI – SZCZĘŚLIWI RODZICE! Wspieraj odporność, wzmacniaj kości, zęby, oczy, mięśnie, mózg i system nerwowy swojego dziecka podając mu Multiwitaminy i minerały WellnessKidssuplementy diety Oriflame. Kup trzy, czwarte otrzymasz gratis.

Jesteś zabiegany i zmęczony w pracy lub przebywasz na wakacjach , w minutę zrób sobie lekki posiłek w letni, upalny dzień! To wysokobiałkowe i niskotłuszczowe , w 100% naturalne Zupy Natural Balance – pomidorowa z bazylią i szparagowa. Kup 3, czwartą otrzymasz od Oriflame w prezencie. Dla konsultantów Oriflame są stosowane specjalne, niższe ceny hurtowe.

Konsultantom i klientom Oriflame, mającym na uwadze zdrowie i smukłą sylwetkę, polecamy odżywcze Koktajle Natural Balance, bogate w białko, kwasy Omega 3 i 6, węglowodany i błonnik, o smakach truskawkowym, waniliowym i czekoladowym. Kup 3 w subskrypcji a czwarty otrzymasz od Oriflame w prezencie.

CHCESZ POZNAĆ PRODUKTY WELLNESS ORIFLAME, KUPOWAĆ JE BEZ 30 % MARŻY DETALICZNEJ ORAZ DODATKOWO SKORZYSTAĆ Z PROGRAMU SUBSKRYPCJI I OTRZYMYWAĆ W PREZENCIE CO CZWARTY Z WYBRANYCH PRODUKTÓW – ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ ORIFLAME JUŻ DZIŚ

WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY – REJESTRACJA JEST BEZPŁATNA

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

 

Poniżej prezentujemy film, w którym eksperci zdradzają, w jaki sposób produkty Wellness działają na nasze ciało i samopoczucie.

Poznaj sekrety związane z produktami Wellness i zobacz co możesz zrobić, by wyglądać i czuć się doskonale!

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame 12 program witamy
Katalog Oriflame 10 2013 – Program Witamy

W katologu Oriflame nr 10 rozpoczyna się atrakcyjny program dla nowych członków Klubu Oriflame. Każdy, zarejestrowany w trakcie trwania katalogu...

Zamknij