oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Koktajl Wellness za pół ceny – Rejestracja w Oriflame

Koktajl Wellness za pół ceny – Rejestracja w Oriflame

Optymalne odżywienie w smaku waniliowym teraz za pół ceny!

Coraz więcej osób na całym świecie poznaje dobroczynne działanie Koktajli Wellness Natural Balance z Oriflame. Ta w 100% naturalna formuła, z unikalną, doskonale wyważoną mieszanką białek, węglowodanów i błonnika, zapewnia bezpieczne i efektywne odżywienie, zwiększając zdrowie, energię i koncentrację. Koktajle Wellness by Oriflame utrzymują stabilny poziom cukru we krwi i zaspokajają głód, ułatwiając zrzucanie zbędnych kilogramów ciała.

Od dzisiaj, wszyscy zarejestrowani Klienci VIP i Konsultanci Oriflame, mogą zamówić dwa unikatowe Koktajle o smaku waniliowym, w ramach oferty limitowanej i tylko do wyczerpania zapasów, jedynie za połowę ceny!

Aby skorzystać z oferty, wpisz do swojego zamówienia kod promocyjny 622125.

Jeżeli jeszcze nie masz założonej Karty Rabatowej w Oriflame, wyślij teraz zgłoszenie rejestracyjne, a po uzyskaniu numeru klienta, będziesz korzystać ze wszystkich promocji tylko dla Klubowiczów Oriflame.

Nowym Klientkom VIP lub Konsultantkom Oriflame przysługują również upominki z Programu Powitalnego. Pierwsze zakupy z aktualnego katalogu otrzymasz przesyłką gratisową.

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferta na 48 h w katalogu 17 – Konsultantka Oriflame

  Najnowsza promocja tylko dla zarejestrowanych Klientek VIP i Konsultantek Oriflame! Stwórz sobie dostęp do wyjątkowych ofert od Oriflame przyłączając...

Zamknij