oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Kolejne wyróżnienie dla ORIFLAME Sklep ORIFLAME

Kolejne wyróżnienie dla ORIFLAME Sklep ORIFLAME

 

Cały czas mamy powody do dumy!

Z przyjemnością informujemy o kolejnym wyróżnieniu dla produktów Waunt oraz NovAge Skinrelief Oriflame w kategorii Debiut Roku w programie Konsumencki Lider Jakości 2022.

 

Perfekcyjna bez makijażu? Waunt!

Waunt nie jest typową linią pielęgnacyjną. Hybrydowe, wegańskie formuły zapewniają skuteczną pielęgnację cery i efekty inspirowane makijażem. Starannie dobrane naturalne składniki, unikalne technologie, zaskakujące formuły, nieoczekiwane formaty z jednoczesnym nawilżeniem, ukojeniem i blaskiem. Niecodziennie na co dzień, po prostu pięknie.

 

Zaawansowana codzienna pielęgnacja – zestaw NovAge Skinrelief.

Kompleksowy rytuał pielęgnacji cery opracowany specjalnie z myślą o potrzebach wrażliwej, reaktywnej skóry zapewniając działanie przeciwstarzeniowe. Wykorzystuje technologię Ultra Calm, która działa odżywczo na barierę skórną zmniejszając wrażliwość skóry, naturalny, podobny do retinolu składnik aktywny DermaLift, stymulujący produkcję kolagenu i elastyny zmniejszających oznaki starzenia oraz zaawansowaną technologię 3D Pollution Guard.

Klinicznie udowodniono, że NovAge Skinrelief zmniejsza wrażliwość skóry, poprawia jej jędrność i redukuje widoczność zmarszczek, zawiera delikatne składniki pielęgnujące, formuły samokonserwujące w higienicznych opakowaniach z pompką. Zaprojektowany z myślą o mikrobiomie skóry, by nie zatykać porów. Testowany klinicznie, konsumencko i dermatologicznie.

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 339 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsultantka Oriflame
Jak zostać Konsultantką ORIFLAME ?

Wejdź do świata piękna Oriflame i świętuj z nami 55 lat Oriflame!   Kupuj dla siebie i oszczędzaj jako Klientka...

Zamknij