oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Konsultantka ORIFLAME

Konsultantka ORIFLAME

 

 

To może być piękny poniedziałek!

 

Już od dziś są dostępne w Oriflame dwa świetne zapachy do wyboru, w bardzo preferencyjnych cenach.

 

Męska woda toaletowa Debonair to aromatyczno-drzewny zapach, stworzony by oddać moc charyzmy i uroku prawdziwego dżentelmena. Opierając się na zniewalających nutach liści cedru, kardamonu i drzewa sandałowego, wywołuje uczucie elegancji i wyrafinowania. Cena promocyjna to jedyne 21,99 zł.

 

Natomiast tajemnicza jak morskie głębiny, dzięki czerwonemu, bałtyckiemu bursztynowi w bazie, damska woda perfumowana Amber Elixir Mystery, to orientalno-cytrusowo-kwiatowa kompozycja. Bursztyn, rzadki kwiat czerwonej lilii i akord pomarańczowej wanilii składają się na niezwykły eliksir, wykreowany przez mistrzynię perfumiarstwa. To zapach egzotyczny, tajemniczy i uzależniający. Teraz może być Twój za 24,99 zł.

 

Z promocji mogą skorzystać Konsultantki Oriflame i zarejestrowane Klientki VIP.

 

Zapraszamy do Klubu Oriflame! Możesz być Klientką VIP i oszczędzać na zakupach dla siebie i najbliższych. Możesz również zostać Konsultantką Oriflame i dodatkowo zarabiać na 25% marży katalogowej, prezentując katalog w swoim środowisku. Wybór należy do Ciebie, dzięki czemu będziesz się zawsze czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Na powitanie mamy dla Ciebie darmową dostawę i 2 komplety próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych za symboliczne 1 zł.

W tym katalogu, dla nowych członków Klubu Oriflame, zostały przygotowane bestsellerowe zestawy kosmetyczne o łącznej wartości 379 zł w Programie Witamy, który możesz sprawdzić TUTAJ

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak zostać konsultantką Oriflame
Jak zostać Konsultantką ORIFLAME lub Klientką VIP?

    Witaj w Oriflame!   Lubisz czuć się doceniana? Lubisz odbierać nagrody i korzystać ze specjalnych promocji przeznaczonych tylko...

Zamknij