oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Konsultantka ORIFLAME

Konsultantka ORIFLAME

 

 

Poznaj wyjątkową kolekcje Norrsken na lato 2021!

 

Odkryj świat ręcznie robionej biżuterii inspirowanej szwedzkim światłem. Kolekcja Norrsken jest kuratorowana z przemyślanym projektem, a każda z nich ma swoją własną historię do opowiedzenia. Co może być cenniejszego niż ręcznie robiony klejnot?

Norrsken to ponadczasowy styl. Jeżeli jeszcze o to nie zadbałaś, to poczuj się luksusowo w okularach przeciwsłonecznych Feminina z kryształami Swarovskiego.

Oprawki typu ” kocie oczy” to już klasyka mody i są nieodzowną podstawą stylizacji, nie tylko na letnie dni. Kryształy Swarovski to marka premium, oferująca najdoskonalsze ozdoby kryształowe. Od 1985 roku, jej wyznaczające trendy innowacje, upiększają świat mody, biżuterii i akcesoriów.

Okulary Feminina z filtrem polaryzacyjnym chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, eliminują odblaski, ułatwiając codzienne funkcjonowanie i są nie tylko dedykowane kierowcom czy sportowcom, ale też osobom, które są wrażliwe na światło lub po prostu chcą widzieć w okularach przeciwsłonecznych dobrze i chcą odczuwać przy tym komfort.

Zwykłe, standardowe okulary przeciwsłoneczne sprawiają, że słońce mniej nas razi. Jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować i w zależności od zastosowanej kategorii filtra, widzieć w nawet najbardziej nasłonecznionych miejscach. Takie okulary nie blokują jednak najbardziej oślepiających promieni, fałszując przy tym dodatkowo naturalne kolory. Polaryzacja w okularach przeciwsłonecznych sprawia, że blokowane są odblaski a kolory otaczającego świata zachowują swój naturalny wygląd, sprawiając przy tym wrażenie bardziej nasyconych i wyraźnych.

 

Jako Konsultantka Oriflame, zadbaj nie tylko o swój styl, lecz również o swoje finanse.

Zapisz się, bez zobowiązań, do Klubu Oriflame i jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame, zacznij oszczędzać na zakupach.

Wszystkie produkty z katalogu Oriflame, w tym niepowtarzalną biżuterię Norrsen z naturalnych kamieni półszlachetnych, zawsze kupisz 20% taniej i zaoszczędzisz na promocjach specjalnych, dedykowanych jedynie Klubowiczkom Oriflame.

Jako nowa Konsultantka odbierz też wartościowe nagrody z letniego Programu Witamy, które możesz zobaczyć TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsultantka ORIFLAME

    Gorące ceny w Oriflame na gorący sezon wakacyjny dla Klientek i Konsultantek Oriflame!   Uwolnij swoją namiętność dzięki...

Zamknij