oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Masz pytania zadzwoń/wyślij sms lub wyślij wiadomość e-mail. Skontaktujemy sie z Tobą i udzielimy wszelkich informacji.

+48 603 11 59 59

biuro@oriswiat.pl

Konsultantka ORIFLAME

Konsultantka ORIFLAME

 

 

Poznaj wyjątkową kolekcje Norrsken na lato 2021!

 

Odkryj świat ręcznie robionej biżuterii inspirowanej szwedzkim światłem. Kolekcja Norrsken jest kuratorowana z przemyślanym projektem, a każda z nich ma swoją własną historię do opowiedzenia. Co może być cenniejszego niż ręcznie robiony klejnot?

Norrsken to ponadczasowy styl. Jeżeli jeszcze o to nie zadbałaś, to poczuj się luksusowo w okularach przeciwsłonecznych Feminina z kryształami Swarovskiego.

Oprawki typu ” kocie oczy” to już klasyka mody i są nieodzowną podstawą stylizacji, nie tylko na letnie dni. Kryształy Swarovski to marka premium, oferująca najdoskonalsze ozdoby kryształowe. Od 1985 roku, jej wyznaczające trendy innowacje, upiększają świat mody, biżuterii i akcesoriów.

Okulary Feminina z filtrem polaryzacyjnym chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, eliminują odblaski, ułatwiając codzienne funkcjonowanie i są nie tylko dedykowane kierowcom czy sportowcom, ale też osobom, które są wrażliwe na światło lub po prostu chcą widzieć w okularach przeciwsłonecznych dobrze i chcą odczuwać przy tym komfort.

Zwykłe, standardowe okulary przeciwsłoneczne sprawiają, że słońce mniej nas razi. Jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować i w zależności od zastosowanej kategorii filtra, widzieć w nawet najbardziej nasłonecznionych miejscach. Takie okulary nie blokują jednak najbardziej oślepiających promieni, fałszując przy tym dodatkowo naturalne kolory. Polaryzacja w okularach przeciwsłonecznych sprawia, że blokowane są odblaski a kolory otaczającego świata zachowują swój naturalny wygląd, sprawiając przy tym wrażenie bardziej nasyconych i wyraźnych.

 

Jako Konsultantka Oriflame, zadbaj nie tylko o swój styl, lecz również o swoje finanse.

Zapisz się, bez zobowiązań, do Klubu Oriflame i jako Klientka VIP lub Konsultantka Oriflame, zacznij oszczędzać na zakupach.

Wszystkie produkty z katalogu Oriflame, w tym niepowtarzalną biżuterię Norrsen z naturalnych kamieni półszlachetnych, zawsze kupisz 20% taniej i zaoszczędzisz na promocjach specjalnych, dedykowanych jedynie Klubowiczkom Oriflame.

Jako nowa Konsultantka odbierz też wartościowe nagrody z letniego Programu Witamy, które możesz zobaczyć TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

OŚWIADCZENIE O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI ORIFLAME W ROSJI

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konsultantka ORIFLAME

    Gorące ceny w Oriflame na gorący sezon wakacyjny dla Klientek i Konsultantek Oriflame!   Uwolnij swoją namiętność dzięki...

Zamknij