oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Konsultantka Oriflame rozpocznij rok 2018 z Wellness by Oriflame

Konsultantka Oriflame rozpocznij rok 2018 z Wellness by Oriflame

 

Żyj zdrowo z Wellness by Oriflame!

 

Produkty Wellness by Oriflame są opracowane i przebadane przez światowej sławy,  znakomitych szwedzkich naukowców i ekspertów do spraw żywienia, i wytworzone zgodnie z najwyższymi standardami farmaceutycznymi ( Good Manufacturing Practice – GMP). Posiadają skuteczność udowodnioną klinicznie, nie zawierają żelatyny wołowej ani wieprzowej oraz substancji modyfikowanych genetycznie.

 

Zestaw WellnessPack dla niej i dla niego to suplement diety, składający się z 21 saszetek  zawierających 1 tabletkę multiwitamin i minerałów, 1 kapsułkę kompleksu Swedish Beauty Plus oraz 2 kapsułki kwasów Omega 3.

Kompleks Swedish Beauty to bogate źródło astaksantyny- silnego przeciwutleniacza o przeciwstarzeniowych właściwościach, pochodzącego z Archipelagu Sztokholmskiego. Wyciąg z jagód bogaty w antocyjanidyny to kolejna, wyjątkowa grupa antyoksydantów o udowodnionym korzystnym wpływie na zdrowie.

Kompletny zestaw multiwitamin i minerałów został dobrany tak, by odpowiadały potrzebom kobiet i mężczyzn.

Najwyższej jakości olej rybny dostarcza niezbędnych dla organizmu kwasów tłuszczowych Omega 3.

 

Wszystkie produkty Wellness by Oriflame są tworzone, by w dzisiejszych, dynamicznych czasach pomóc ludziom osiągnąć równowagę odżywczą, zapewniając zdrowy i szczęśliwy styl życia.

 

Tę nieocenioną porcję zdrowia w formie wygodnych saszetek WellnessPack dla kobiet i dla mężczyzn możesz mieć teraz za 24,99 zł. Wystarczy, że jako zarejestrowany Klient VIP lub Konsultant Oriflame, zrobisz zakupy z aktualnego katalogu za 50 punktów.

 

Aby mieć przywilej korzystania z upustów aż do 80% i wielu atrakcyjnych ofert tylko dla Członków Klubu Oriflame, wypełnij zgłoszenie rejestracyjne i ciesz się zawsze dużymi oszczędnościami przy zakupach w Oriflame.

Zapraszamy Ciebie do Klubu Oriflame jako Klientkę VIP lub Konsultantkę Oriflame– to Ty zawsze decydujesz, z jakich przywilejów będziesz korzystać.

 

Rejestracja w Oriflame jest darmowa i niezobowiązująca.

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog Oriflame – Konsultantka Oriflame – Sylwestrowa oferta

  Cera bez skazy z luksusowymi kosmetykami Oriflame!   Inspirowany delikatnym jedwabiem, najnowszy podkład Giordani Gold Liquid Silk, zapewniający perfekcyjne...

Zamknij