oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Letnie kolekcje biżuterii ORIFLAME Nowy Katalog ORIFLAME

Letnie kolekcje biżuterii ORIFLAME Nowy Katalog ORIFLAME

 

 

Czy poznałaś już Norrsken?

 

Norrsken, co po szwedzku oznacza zorzę polarną, to nazwa kolekcji biżuterii w Oriflame, która została zainspirowana ciągle zmieniającą się przyrodą Szwecji. Przez większą część roku panuje tam zmrok, rozświetlany przez ukośnie padające promienie słońca, które tworzą nastrojowe, wciąż zmieniające się światło.

 

Zobacz już drugą, tym razem Letnią Kolekcję, zainspirowaną mglistym blaskiem szwedzkiego słońca!

 

Kiedy dni stają się dłuższe, a temperatura rośnie, zrzucamy z siebie warstwy ubrań, odsłaniamy więcej skóry i biżuteria staje się wówczas jeszcze bardziej istotnym elementem naszego stylu.

Lato oznacza opaloną skórę, a co uzupełni ją lepiej od złotych odcieni letniej kolekcji Norrsken?

W połączeniu z olśniewającymi kamieniami półszlachetnymi naturalne piękno przejmuje inicjatywę! Podobnie jak kamienie półszlachetne są klejnotami koronnymi Norrsken, Twoja biżuteria będzie królować w stylizacjach na lato.

 

W tym katalogu sięgnij po KLUCZ do wewnętrznego spokoju, po klucz będący jednym z najbardziej uniwersalnych symboli w historii ludzkości, oznaczając wiedzę, moc czy tajemnicę!

W letniej kolekcji Norrsken zwróć uwagę na pięknie zdobiony wisiorek, nawleczony na delikatny łańcuszek w kolorze złota, zwieńczony czterema ręcznie polerowanymi perłami z naturalnego kamienia akwamarynu, który dopełniono błyszczącymi kryształkami cyrkonii.

Akwamaryn nazywany jest „kamieniem odwagi”. Dodaje odwagi ludziom nieśmiałym bądź tym, którzy mają trudności ze szczerym wyrażaniem emocji, uczuć, myśli oraz z asertywnością. Oddziałuje na centrum komunikacji i relacji międzyludzkich. Bycie asertywnym czyli umiejętność uprzejmego odmawiania lub wyrażania zdania zgodnie z własnymi przekonaniami, stanowi dla niektórych ludzi spore wyzwanie.
Energia Akwamarynu pomaga także w płynnym wyrażaniu myśli i uczuć, co ma duży wpływ na pozytywne kontakty z otoczeniem i trwałe relacje z innymi ludźmi

Akwamaryn jest doskonałym kamieniem dla ludzi przeciążonych obowiązkami, przytłoczonych odpowiedzialnością i stresem. Niezawodny dla osób często wygłaszających publiczne prezentacje, przemowy, prowadzących szkolenia. Energia Akwamarynu pomaga w doprowadzeniu do końca wszelkich niedokończonych spraw, zadań i projektów.

Dzięki doskonałym właściwościom optycznym, cyrkonia przez długi czas uchodziła za najdoskonalszą imitację diamentu. …Uważa się więc, że cyrkonie symbolizują praktyczność, skupienie, przejrzystość, wyzbycie się własnego ego. Mają ułatwiać realizacje celów i projektów.

 

Zobacz pozostałe letnie kolekcje Norrsen, w których kamienie naturalne zostały wybrane ze względu na ich wyjątkowe piękno i osadzone w projektach, które podkreślają ich niepowtarzalny charakter.

Pozwól swojej biżuterii przejąć inicjatywę, nich podkreśli jeszcze bardziej Twój styl i osobowość!

 

LABRADORYT – w tej kolekcji ręcznie osadzone, drobne naturalne kamienie labradorytu, uważane przez ludy nordyckie za święte, zostały dopełnione kryształkami cyrkonii.

AMETYST – ciemnofioletowe klejnoty z ręcznie polerowanego czystego ametystu z pięknie zaprojektowanymi liśćmi pokrytymi kryształkami cyrkonii.

CYRKONIA – błyszczące szklane perły inkrustowane kryształkami cyrkonii.

AMETYST I KWARC RÓŻOWY – każdy element kolekcji zawiera delikatnie szlifowany i ręcznie osadzony czysty ametyst oraz kwarc różowy, które uzupełniono przezroczystymi kryształkami w pastelowym odcieniu.

SODALIT – wspaniała kolekcja, która łączy w sobie delikatne muszelki w złocistym kolorze z ręcznie osadzanymi szlachetnymi kawałkami naturalnego sodalitu oraz kolekcja z płatkami fiołka trójbarwnego w złotym odcieniu z masywnym ciemnoniebieskim kamieniem ręcznie szlifowanego sodalitu

ZIELONY AWENTURYN – srebrna kolekcja zawierająca czysty zielony awenturyn, przycięty w kształt piramidy po obu stronach, by podkreślić piękno każdego kamienia oraz kolekcja ze złocistymi płatkami kwiatu jaskra łąkowego z kryształkami cyrkonii.

AMAZONIT – kremowy, niebiesko-zielony naturalny amazonit, którego kamienie zostały starannie otulone oprawą w kształcie koniczyny.

GRANAT –  oczy ważek wykonane są z granatu o głębokim odcieniu czerwieni, świętego kamienia twórczego ognia.

KWARC ŻÓŁTY – masywne kamienie naturalnego kwarcu, w złotej, pełnej prostoty oprawie.

PERŁY – szampański odcień pereł i różowe złoto nadają kolekcji wyjątkowo elegancki blask.

CYRKONIA – umieszczona w listkach czterolistnej koniczyny, uważanej powszechnie za przynoszącą szczęście.

PERIDOT – zainspirowane letnim szwedzkim krajobrazem złociste liście poziomek są oszronione kryształkami cyrkonii i kroplami zielonych kamieni peridotów.

KWARC RÓŻOWY I CYRKONIA – kolekcja inspirowana pięknem piasku lśniącego w słońcu. idealna jako zwieńczenie stroju na wieczór.

 

Każdy produkt Norrsken jest starannie zapakowany w jedwabisty woreczek z chwostami i eleganckie pudełko z logo kolekcji, w charakterystycznym dla niej kolorze.

 

Tę niepowtarzalną biżuterię Norrsken , podobnie jak pozostałe produkty z katalogu Oriflame, możesz kupić 20% taniej jako zarejestrowana klientka VIP lub konsultantka Oriflame. Zapraszamy do komfortowego, niezobowiązującego członkostwa w Klubie i wygodnych, tańszych zakupów online!

 

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowości ORIFLAME Sklep ORIFLAME Katalog ORIFLAME

    W tym katalogu, Oriflame z dumą prezentuje nową, odświeżoną i rozbudowaną markę Optimals z nowoczesnymi, atrakcyjnymi opakowaniami, które...

Zamknij