oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Nagrody dla nowych Klubowiczek ORIFLAME Sklep ORIFLAME

Konsultantka Oriflame

Nagrody dla nowych Klubowiczek ORIFLAME Sklep ORIFLAME

 

Kupuj dla siebie i oszczędzaj lub kupuj żeby zarabiać!

 

Zamawiaj bez zobowiązań dla siebie i najbliższych lub rozpocznij swoje działania biznesowe z Oriflame. W obu przypadkach zyskujesz STAŁY RABAT 20% już od pierwszego zamówienia.

Dodatkowo uzyskujesz dostęp do ekskluzywnych, pozakatalogowych promocji i rabatów nawet do 80%, dedykowanych jedynie Klubowiczom Oriflame! Zamawiasz wygodnie, kupując online z dostawą do domu czy najbliższego punktu odbioru.

 

Do Twojej dyspozycji będzie kompletne portfolio produktów kosmetycznych dla całej rodziny, od pielęgnacji skóry przez zapachy i produkty wellness po biżuterię i inne dodatki modowe, produkty mające mocny związek z naturalnością i harmonijnym stylem życia, produkty o najwyższej jakości, wsparte wiedzą naukową, przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju. Chętne osoby mogą korzystać, w zależności od zainteresowania, z darmowych spotkań online o tematyce kosmetycznej i marketingowej.

 

W aktualnym katalogu przewidziane są dla Ciebie atrakcyjne nagrody w Programie Witamy o łącznej wartości ponad 670 zł. Jest to perfumowana woda toaletowa So Fever, torebka typu cross body oraz kabinowa walizka Cholewiński.

Przy dowolnym zamówieniu z katalogu, możesz odebrać 2 komplety próbek wód toaletowych i kosmetyków pielęgnacyjnych za symboliczne 1 zł, wpisując do pierwszego zamówienia kody promocyjne 123688 i 123689.

Po rejestracji w Klubie Oriflame, otrzymasz na powitanie gratisową przesyłkę z najnowszymi katalogami Oriflame, cennikiem z rabatowymi cenami dla Klubowiczów oraz informacje o specjalnych promocjach i nagrodach, z których będziesz mogła skorzystać.

 

Przystąp do Klubu Oriflame już dzisiaj, zyskuj przez całe lata!

Życzymy przyjemnych zakupów i komfortowego członkostwa w Oriflame!

 

 

 

 

 

Jak zostać konsultantką Oriflame Oriflame konsultantka Oriflame Rejestracja w Oriflame Zapisy do Oriflame

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Katalog ORIFLAME 9 2021

    Idealne wybory na wakacje i lato w mieście!   Lato w końcu nadchodzi i wszyscy marzą o tym,...

Zamknij