oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Nagrody powitalne dla Konsultantek ORIFLAME

Nagrody powitalne dla Konsultantek ORIFLAME

 

 

Witaj i wejdź do Świata Piękna Oriflame!

 

Stwórz sobie możliwość oszczędzania lub zarabiania w Oriflame wypełniając, bez zobowiązań, formularz zgłoszeniowy do naszego kosmetycznego Klubu jako klientka VIP lub konsultantka Oriflame.

Gwarantujemy Tobie stałą 20% zniżkę na wszystkie produkty z katalogu, dostęp do świetnych promocji i specjalnych ofert, jakich w katalogu nie znajdziesz i super upominki w Programie Witamy dla nowych klientek VIP i konsultantek Oriflame.

Teraz w Programie Witamy w Świecie Piękna Oriflame możesz skorzystać z 2 pakietów próbek kosmetyków i darmowej dostawy oraz odebrać nowoczesną, damską kolekcję Oriflame Exklusiv, inspirowaną szykiem i pięknem szwedzkiej riwiery.

Oriflame Exklusiv to ekskluzywna marka ponadczasowych akcesoriów z nowoczesnym designem z motywami i akcentami sprawiającymi, że będziesz wyglądać modnie i stylowo.

Kolekcja została stworzona wyłącznie dla nowych Klubowiczek Oriflame, a wartość wszystkich nagród wynosi 320 zł.

 

Rejestracja w kosmetycznym Klubie Oriflame jest darmowa, nie zobowiązująca i komfortowa, ponieważ to Ty zawsze decydujesz o tym, z jakich przywilejów dla Klientek VIP lub konsultantek Oriflame będziesz korzystać.

 

 

Teraz, niepowtarzalną, letnią atrakcją dla zarejestrowanych Klubowiczek jest Wielka Loteria Oriflame, a w niej do wygrania aż 3  dynamiczne i komfortowe samochody Toyota Aygo w wersji X – play z 2020 roku, 3 elektryczne, stylowe i przyjazne środowisku skutery VASSLA 2 Navy Blue, 3 telefony Iphone 11, 64 GB w trzech kolorach i 4 miejskie rowery Romet Pop Art.

 

Wykorzystaj tę szansę na niesamowite nagrody w Loterii Oriflame i jednocześnie odbierz kolekcję ponadczasowych akcesoriów, w dedykowanym Tobie Programie Witamy w Oriflame w katalogu nr 9.

 

 

 

 

 

 

jak zostać konsultantką Oriflame jak zostać konsultantką Oriflame Konsultantka Oriflame

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Letnia Loteria ORIFLAME Rejestracja

    Wielka Letnia Loteria w Oriflame!   Z Oriflame nigdy się nie nudzisz.  Także to lato pełne będzie fantastycznych...

Zamknij