oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Najnowsza oferta dla Konsultantek ORIFLAME Katalog 5

Najnowsza oferta dla Konsultantek ORIFLAME Katalog 5

 

 

Oferta dla zarejestrowanych klientek VIP i konsultantek Oriflame na rozpoczęcie katalogu nr 5.

 

To w pełni tego słowa, naprawdę GORĄCA oferta na jedne z najbardziej cenionych zapachów w Oriflame – Possess dla niej i dla niego.

Legendarne zapachy inspirowane legendarnymi postaciami. Kompozycje Possess oparte są na historiach najpotężniejszych postaci świata mitów i legend. Wyrażają moc oraz sztukę uwodzenia, inspirowane są doskonałymi składnikami, a ich odważne nuty zapachowe kreują niezapomniane wrażenia.

Tajemnica nieprzemijającej legendy Kleopatry, zaklęta w formę uwodzicielskiego zapachu Possess dla pań, to połączenie orzeźwiającej słodyczy z kobiecą zmysłowością tworzące kompozycję, która działa na mężczyzn zniewalająco. W nucie głowy ananas, w nucie serca kultowy składnik wyrafinowanej sztuki perfumeryjnej- ylang ylang, będący silnym afrodyzjakiem i w nucie głębi indonezyjska paczula.

Męska woda toaletowa Possess to charyzmatyczny zapach, którego istotą jest starcie się świeżego olejku laurowego z aromatem niedojrzałych grejpfrutów i oszałamiającego irysa. Kompozycja oddająca nieposkromionego ducha Spartakusa, stworzona dla mężczyzny, którego przeznaczeniem jest rządzenie światem!

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wyprzedaż ORIFLAME Sklep ORIFLAME Katalog Rejestracja

  Dodatkowa oferta wyprzedażowa Oriflame w katalogu nr 5. Upewnij się, czy zanim znikną, znajdziesz tu interesujące Cię produkty w...

Zamknij