oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Najnowsze oferty dla Klubowiczek ORIFLAME Katalog ORIFLAME

Najnowsze oferty dla Klubowiczek ORIFLAME Katalog ORIFLAME

 

 

Wybierz kosmetyk dla siebie!

 

Woda perfumowana Amber Elixir Crystal to luksusowa kompozycja orientalno-kwiatowa, która urzeka akordem bałtyckiego bursztynu, kwitnącą czarnuszką i brązowym cukrem, obiecując niezapomnianą, tajemniczą podróż do krainy świeżości i zmysłowości.

Czy wiesz, że… najgorętszymi trendami sezonu są kompozycje, które budzą emocje i przywołują wspomnienia, a podróżowanie dzięki zapachom, stało się dla nas rodzajem terapii. Wykorzystuj zatem podprogową moc zapachów, ponieważ możliwości są nieograniczone!

Tworzone w odpowiedzialny sposób zapachy Oriflame, mają zastosowane zaawansowane opatentowane technologie, pozwalające perfumiarzom uchwycić zapach żywych roślin bez ich niszczenia? To kolejny nasz sposób na wspieranie natury.

 

Beztłuszczowy puder prasowany THE ONE Illuskin nadaje skórze naturalnie świetliste i gładkie wykończenie. Z technologią Soft Focus, zmniejszającą widoczne niedoskonałości i rozświetlającymi perełkami dla naturalnego blasku.

Oferta dostępna od dzisiaj dla Klientek VIP i Konsultantek Oriflame.

Nie jesteś jeszcze Klubowiczką Oriflame?

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na tej stronie, otrzymasz numer członkowski w Klubie Oriflame, uprawniający Ciebie do korzystania ze stałej zniżki -20% na wszystkie produkty i z dodatkowych ofert specjalnych do -60% w każdym katalogu.

Rejestracja w Klubie Oriflame do niczego nie zobowiązuje.

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sklep ORIFLAME Biżuteria ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Szwedzkie światło uchwycone w wyjątkowej biżuterii.   Norrsken, oznaczające po szwedzku " Światła Północy", to marka biżuterii premium...

Zamknij