oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Najnowsze oferty ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Najnowsze oferty ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

 

Poznaj najnowszą ofertę dla Klientek VIP i Konsultantek Oriflame, która skradnie Twoje serce!

 

Każda z nas jest inna i ukazuje swoją osobowość w wyjątkowy sposób, ale mamy jedną wspólną cechę: esencję kobiecości. Woda perfumowana Infinita wyraża to, co nas łączy – jesteśmy kobietami i jesteśmy z tego dumne.

Głównym składnikiem kompozycji kwiatowo-owocowo-drzewnej wody perfumowanej Infinita jest jaśmin wielkokwiatowy, w nucie głowy odnajdziesz mandarynkę i różowy pieprz, a w nucie głębi – drewno kaszmirowe.

Jaśmin wielkokwiatowy jest wysokiej jakości surowcem sztuki kreowania perfum i zarazem składnikiem o najbardziej kobiecym charakterze. Uprawiany od ponad 300 lat na nasłonecznionych wzgórzach Grasse ma urzekający zapach, który symbolizuje wewnętrzną siłę i piękno kobiety.

 

Atrakcyjne, specjalne promocje dla Klientek VIP i Konsultantek Oriflame, znajdziesz w pozostałych AKTUALNOŚCIACH. Wartościowe nagrody powitalne dla nowych Klubowiczek możesz zobaczyć TUTAJ

 

Jeżeli nie jesteś jeszcze Klubowiczką Oriflame, a chciałabyś mieć dostęp do pozakatalogowych ofert specjalnych, wypełnij w 2 minuty formularz zgłoszeniowy na tej stronie. Rejestracja w Klubie Oriflame do niczego nie zobowiązuje.

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Oferty dla Konsultantek ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

    Wybierz pielęgnację odpowiednią dla Ciebie!   Wszystkie kosmetyki pielęgnacyjne w cenach poniżej 10 zł tylko do jutra dla...

Zamknij