oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Data urodzenia

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Najnowsze promocje dla Klubowiczek ORIFLAME Rejestracja

Najnowsze promocje dla Klubowiczek ORIFLAME Rejestracja

 

 

Wykorzystaj potęgę zapachów!

 

Czy wiesz, że zmysł węchu u ludzi jest 10 000 razy wrażliwszy niż inne nasze zmysły?

To dlatego, że receptory znajdujące się w górnej części nosa wysyłają informacje bezpośrednio do mózgu, który interpretuje je jako zapachy. Zapachy są odczytywane przez najstarszą, najbardziej pierwotną część mózgu – układ limbiczny, który wpływa także na proces uczenia się, pamięć i emocje. Nic dziwnego, że zapachy mogą tak silnie wpływać na nasze samopoczucie. Niektóre pomagają zrelaksować się i zmniejszyć napięcie. Inne poprawiają koncentrację i zachęcają mózg do wzmożonej uwagi.

Twoja skóra jest sekretnym składnikiem! Zapach pachnie inaczej na skórze różnych osób, ze względu na wyjątkową chemię ciała, a zapach zmienia się i rozwija w ciągu dnia. Wszystkie zapachy Oriflame zawierają alkohole w 100% pochodzenia naturalnego.

Jak nakładać zapachy?

Nie pocieraj nadgarstków. Spowodujesz szybsze zniknięcie górnych nut zapachowych, co pozbawi cały zapach części jego mocy.

Stosuj kilka kosmetyków z tej samej linii zapachowej, co wzmocni trwałość zapachu. Używaj żel pod prysznic i balsam nawilżający, pachnące tymi samymi nutami, co Twoje perfumy lub woda toaletowa.

Punkty na ciele, w których najłatwiej wyczuwa się puls, są cieplejsze. Ciepło intensyfikuje zapach i pomaga rozwijać się jego nutom. Najlepszymi miejscami na ciele do aplikacji perfum są: wewnętrzna strona nadgarstków, szyja, obojczyki i skóra za uszami, pod kolanami i nad kostkami.

W swojej garderobie zapachowej warto mieć różne kompozycje zapachowe, odpowiednie do nastroju i okoliczności, na dzień i na wieczór, do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi i na randkę.

 

W portfolio Oriflame znajdziesz zapachy stworzone przez światowej sławy perfumiarzy, na każdą porę dnia, roku i na każdą okazję.

Wśród zapachów cieszących się największym uznaniem jest uwodzicielski, ponadczasowy Possess dla pań, odważny zapach inspirowany ikoną piękna – Kleopatrą. Kultowy składnik wyrafinowanej sztuki perfumeryjnej – ylang ylang – zawsze związany był z miłością. Dziś wiemy, że bogaty aromat tych delikatnych kwiatów jest silnym afrodyzjakiem.

Na otwarcie katalogu nr 3, w ofercie na pierwsze 24 godziny, woda perfumowana Possess jest w wyjątkowej cenie przy zakupach z katalogu za minimum 50 punktów członkowskich.

 

 

DOŁĄCZ DO KLUBU ORIFLAME

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 300 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
Nagrody Rabaty dla aktywnych Konsultantek ORIFLAME

    Zbieraj punkty i odbieraj atrakcyjne nagrody za realizowane zamówienia. Bestsellery kosmetyczne i dodatkowe rabaty już są przygotowane. Program...

Zamknij