oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Naturalne olejki eteryczne ORIFLAME

olejki Oriflame

Naturalne olejki eteryczne ORIFLAME

 

 

Czy poznałeś już Mind & Mood – kolekcję wysokiej jakości naturalnych olejków eterycznych?

 

Olejki eteryczne Oriflame to aromatyczne, silnie skoncentrowane ekstrakty roślinne, zawierające w 100% naturalne składniki, otrzymywane w sposób odpowiedzialny.

Jako pierwsza firma produkująca olejki eteryczne, Oriflame zastosowała testy fMRI do zbadania kluczowych składników i wpływu aromatu na mózg. Przełomowe odkrycia potwierdzają, że produkty zapewniają korzyści emocjonalne, wspierając dobre samopoczucie.

 

Podczas testów zaobserwowano wpływ:

olejku eterycznego z różowego pieprzu na korę ruchową. Ten obszar mózgu odpowiada za planowanie i wykonywanie ruchów ciała: przekazuje sygnały, że masz dużo energii, by zachowywać się aktywnie;

olejku eterycznego z wawrzynu na brzuszno-przyśrodkową korę przedczołową, która dotyczy percepcji – tego, jak postrzegamy samych siebie. Ten obszar mózgu decyduje o pewności siebie i poczuciu własnej wartości;

olejku eterycznego z olibanum na przedklinek, odpowiedzialny za poczucie uważności;

olejku eterycznego z drzewa sandałowego na most i gałkę bladą, które warunkują wrażenie wyciszenia i odprężenia umysłu.

 

Identyfikując cztery kluczowe aspekty mające wpływ na samopoczucie emocjonalne, stworzono cztery wyjątkowe mieszanki:

Energise Me

Kluczowymi składnikami są różowy pieprz i grejpfrut, dzięki czemu mieszanka olejków ma pikantny, cytrusowy aromat. Dodaje energii, orzeźwia umysł i podnosi na duchu.

Empower Me

Kluczowymi składnikami są drzewo laurowe i bergamotka, nadające soczysty, ziołowy aromat. Ta mieszanka dodaje odwagi, pobudza kreatywność i zapewnia świeże spojrzenie przed kolejnymi wyzwaniami.

Balance Me

Kluczowymi składnikami są olibanum i drzewo cedrowe, tworzące mieszankę o kojącym, drzewnym aromacie. Pogłębia samoświadomość i uważność, by świadomie uspokoić umysł.

Relax Me

Kluczowymi składnikami są drzewo sandałowe i lawenda, dzięki którym mieszanka ma drzewny, kwiatowy, ciepły aromat. Relaksuje ciało i uspokaja umysł, ułatwiając prawdziwie odprężający odpoczynek.

 

Biorąc pod uwagę dobroczynny wpływ na emocje, nie dziwi fakt, że olejki eteryczne uznaje się za cudowny dar natury, który pomaga lepiej spać lub radzić sobie ze stresem. Szczególnie dzisiaj, gdy powodów do stresu nam nie brakuje, każdy szuka prostych, ale skutecznych sposobów na poprawę samopoczucia emocjonalnego.

Olejki eteryczne faktycznie działają! Są łatwe w użyciu, pachną niesamowicie i zapewniają przyjemne doznania zmysłowe, więc idealnie nadają się do zastosowania, gdy chcemy zadbać o siebie.

 

 

 

 

 

WYŚWIETL NA PEŁNYM EKRANIE >>

 

 

 

DARMOWA REJESTRACJA W KLUBIE ORIFLAME

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Oferty biznesowe dla Konsultantek ORIFLAME

    Nastawiasz się na większy zarobek ze sprzedaży produktów Oriflame? Sprawdź najnowsze oferty specjalne w katalogu Oriflame nr 4,...

Zamknij