oriflame

DOŁĄCZ DO ORIFLAME

Imię

Nazwisko

Adres (ulica/numer domu/numer mieszkania)

Kod pocztowy

Miejscowość

E-mail

Telefon

Wysyłając formularz potwierdzam, że akceptuję regulamin Oriflame oraz Politykę Prywatności.

Nowe oferty ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

Nowe oferty ORIFLAME Rejestracja ORIFLAME

 

 

Najlepsi przyjaciele Twojej skóry! Taniej o 50%!

 

Ikony i bestsellery Oriflame, kremy, maseczki i płyny do mycia, kosmetyki pielęgnacyjne na noc i na dzień, do twarzy, rąk i całego ciała – wszystkie produkty do pielęgnacji skóry kupisz 50% taniej! Oferta ważna tylko do 4 marca lub do wyczerpania zapasów.

 

Dołącz do Klubu jako Klientka- Klubowiczka Oriflame lub Konsultantka- Partner Biznesowy Oriflame i kupuj jeszcze taniej. W obu przypadkach zyskujesz bez zobowiązań dodatkowe rabaty na swoje zakupy.

Jako Klientka otrzymujesz dostęp do Strefy Korzyści dla Klubowiczek – 15% zniżki na powitanie i każdorazowo 15%  rabatu na kolejne zakupy. Możesz także uczestniczyć w Programie Witamy i odbierać atrakcyjne nagrody za swoje zakupy. Nie ponosisz opłaty wpisowej i opłat rocznicowych.

Będąc Konsultantką Oriflame otrzymujesz większy pakiet przywilejów w Strefie Korzyści Premium dla Partnerów Biznesowych – 23% gwarantowanej zniżki na wszystkie zakupy i okazjonalne rabaty specjalne do -60%. Możesz również uczestniczyć w Programie Witamy z wartościowymi nagrodami za zamówienia. Z racji większych przywilejów opłata wpisowa do Klubu wynosi 50 zł i dolicza się automatycznie do pierwszego zamówienia.

 

 

 

 

DARMOWA REJESTRACJA W KLUBIE ORIFLAME

 

 

 

 

TERAZ ATRAKCYJNE NAGRODY POWITALNE O WARTOŚCI 450 ZŁ DLA NOWYCH KLUBOWICZEK. DOŁĄCZ TUTAJ

¤
Przeczytaj poprzedni wpis:
konsultantka Oriflame
Promocje ORIFLAME Rejestracja w ORIFLAME

    Przygotuj się na wiosnę!   Dołącz do Oriflame jako Klientka - Klubowiczka lub Konsultantka - Partnerka Oriflame i...

Zamknij